Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grobiņniece Maija Dovkante allaž gatava izmēģināt ko jaunu gan rokdarbos, gan lauksaimniecībā

Grobiņniece Maija Dovkante tā vietā, lai žēlotos, ka kaut kā trūkst, ņem un dara. Laikā, kad bijis jādomā, kā piepelnīties, nolēmusi pievērsties šūšanai. Lai gan iepriekš ar to nopietni nebija aizrāvusies, nu domā, ka šajā prasmē varētu pilnveidoties.

Darba gan šobrīd ir pilnas rokas, jo paralēli šūšanai M. Dovkante strādā algotu darbu, kā arī lauku īpašumā audzē ķiplokus, ko dēvē par gana labu un ienesīgu biznesu. Kurai no nodarbēm turpmāk pievērsīsies nopietnāk, jaunā sieviete vēl nav izlēmusi, jo pagaidām eks­perimentē un vēro, kur virzība ritēs labāk.

M. Dovkante teic, ka ideja par šūšanu pie viņas atnākusi gana nejauši, kad bijusi nepieciešamība pēc papildu peļņas avota un domājusi, ko varētu iesākt. “Nopirku šujmašīnu, jo man ļoti patīk darboties ar rokām, dažādi rokdarbi.” Savulaik roka iemēģināta pat kokapstrādē, meklējot, kas tad ir īstā interese. Visu, arī šūšanu, M. Dovkante apgūst pašmācības ceļā. Speciālus kursus vai nodarbības pieredzējuša šuvēja vadībā viņa nav apmeklējusi. Pētījusi vietnē “YouTube” ievietotos video, pirkusi piegrieztnes un darbojusies. “Tā kā esmu mārketinga speciāliste, izveidoju savu lapu “Facebook”, un ar reklāmas palīdzību cilvēki saradās,” par šūdinājumu saņēmējiem teic grobiņniece.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 25. aprīļa numurā!

Pievieno komentāru

Grobiņas novadā