Grobiņas novads pošas svētkiem 2

Gatavojoties valsts svētkiem, Grobiņas novads ir sācis posties to sagaidīšanai. Grobiņā visas Lielās ielas garumā 28 apgaismes stabos jau izvietoti sarkanbaltsarkani karodziņi, bet Grobiņas centra laukumā - ar Latvijas valsts karogiem rotāts Austras (Gaismas)  koks, kas simbolizē Saules ceļu un pasaules kārtību – laika ritumu: mūsu pagātni, tagadni un nākotni. Gan valsts, gan tautas, gan dzimtu, ģimeņu un katra cilvēka. Atceroties pagātni, mums jādzīvo šodien ar skatu nākotnē. Lai mums visiem pietiek tam spēka, izturības un pacietības, portālu "Rekurzeme" informē Grobiņas novada domes Sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Pastore.

Svētku rotājumiem pošas arī Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskola gan Grobiņā, gan Bārtā un Kapsēdē. Izglītības iestādē izvieto rotājumus un gatavo svētku pārsteigumu.

Šogad Lāčplēša dienā – 11. novembrī, ievērojot valdības noteiktos piesardzības pasākumus saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu, pašvaldība aicina individuāli ģimenes, draugu vai citā šaurā lokā ar svecīti, lukturīti vai lāpu doties pie Lāčplēša Kara ordeņa kavalieru piemiņas stēlām, lai godinātu mūsu varoņu piemiņu. No pulksten 17 līdz 20 pie tām skanēs mūzika. Īpaši šogad 11. novembrim gatavojas Grobiņas Mūzikas un mākslas skolas koris. Bija paredzēts, ka tas uzstāsies Lāčplēša dienas piemiņas pasākumā. Tas arī notiks, tikai mainījusies priekšnesuma forma - viņu sveiciens izskanēs Grobiņas novada "Facebook" lapā.

Savukārt  Latvijas valsts dzimšanas dienā - 18. novembrī Grobiņas novada iedzīvotājus un viesus gaidīs pārsteigums, par kuru  pašvaldība informēs īsi pirms svētkiem. Arī to varēs baudīt šaurā lokā divu vakaru garumā Grobiņas pilsdrupu apkārtnē.

Lai šo svētku laiku padarītu svinīgāku un sirsnīgāku, pašvaldība aicina, iestājoties tumsai, mājokļu logos iedegt gaismiņas, tādējādi izgaismojot šo tumšo laiku un pieminot mūsu tautai un valstij svarīgos notikumus.

Rūpējoties par savu un līdzcilvēku veselību, ikviens tiek aicināts ievērot visus drošības noteikumus. Būsim sirdīs kopā, bet ar fizisku distanci!

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Skaisti ir

Grobiņā vienmēr ir skaisti, sakopts, gaišs! Ļoti patīk veloceliņš, Alandes taka, Pilskalns! Ja vien grobinniekiem vēl būtu....???

pirms 2 mēnešiem, 2020.11.07 07:55

Grobiņas novadā