Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grobiņas novadā plāno ierīkot mājdzīvnieku kapsētu "Ķīvīšu kapi" 1

Zemkopības ministrija nodos bez atlīdzības Grobiņas novada pašvaldībai valsts meža zemi 9,51 hektāra platībā valsts nekustamajā īpašumā "Iļģu mežs'' dzīvnieku kapsētas izveidei, paredz valdības pieņemtais rīkojuma projekts.

Mājdzīvnieku kapsētai tiks dots nosaukums "Ķīvīšu kapi".

Kā norādīts Zemkopības ministrijas skaidrojumā, attiecīgs iesniegums no Grobiņas novada domes saņemts 2011.gadā, lūdzot atsavināt minēto nekustamo īpašumu, kas ietilpst AS "Latvijas Valsts meži" nekustamajā īpašumā "Iļģu mežs''. Pēc valsts institūciju veiktā īpašuma apsekošanas Zemkopības ministrija pilnvaroja Grobiņas novada domi veikt darbības, kas saistītas ar valsts meža zemes atsavināšanu - zemes vienības nodalīšanu apvidū, zemes robežu plāna izgatavošanu un zemes vienības meža inventarizāciju.

Atbilstoši zemes vienības apgrūtinājumu plānam zemes vienībai ir noteikta aizsargjoslas teritorija ap dzīvnieku kapsētu - 9,51 hektārs. Tāpat skaidrojumā norādīts, ka kapsētas izveides gaitā būs nepieciešama attiecīgās teritorijas daļēja atmežošana.

Rīkojuma projekts paredz - ja īpašums netiks izmantots šajā rīkojumā norādītās pašvaldības autonomās funkcijas veikšanai, Grobiņas novada pašvaldības pienākums būs bez atlīdzības nodot to atpakaļ valstij. Tāpat rīkojuma projekts nosaka, ka īpašumu pēc tā ieguves aizliegts atsavināt un apgrūtināt ar lietu tiesībām.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Grobiņas novadā