Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grobiņas novada mediķi atbalsta sejas masku lietošanu sabiedriskās vietās 6

Otrdien, 28. aprīlī, Grobiņas novada ārkārtas stāvokļa darba grupa, kuras sastāvā darbojas Grobiņas novada domes priekšsēdētājs Aivars Priedols, pieaicinātais konsultants - Latvijas Neatkarīgo ekspertu asociācijas ugunsdrošības speciālists Andrejs Beļakovs un Grobiņas novada domes Ugunsdzēsības dienesta vadītājs Andris Jefimovs, telefonkonferencē sazinājās ar Grobiņas novada mediķiem un farmaceitiem.

Sarunas gaitā noskaidrota situācija ārstniecības iestādēs, mediķi informēja, ka viņiem dezinfekcijas līdzekļi, kā arī personiskie aizsardzības līdzekļi ir pietiekamā daudzumā. Mediķi arī pastāstīja, ka iestāžu klientiem, kas ierodas klātienē, tiek izsniegtas sejas maskas, informē Grobiņas novada pašvaldība.

Norādot, ka Ministru prezidents Krišjānis Kariņš pieļāvuma formā izteicies, ka pēc 12. maija valstī, iespējams, varētu pamazām sākt atvieglot saistībā ar Covid - 19 izplatības ierobežošanu saistītos noteikumus, taču noteikt sabiedriskās vietās valkāt sejas maskas, A.Priedols jautāja mediķiem, vai viņi šo iniciatīvu atbalstītu. Grobiņas novada mediķu viedoklis bija vienprātīgs - jā, tas būtu lietderīgi! No aptiekām saņemts apstiprinājums, ka sejas maskas ir iegādātas pietiekamā daudzumā.

Sazināšanās ar mediķiem notiks atkal pēc nedēļas.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Daša

Tas dežūrsmaidiņš ir vēl labāks par masku :)))

pirms mēneša, 2020.04.28 20:50

Vērot nav aizliegts

Tai Grobiņas doktorātā derētu mazliet ielaist svaigu gaisu!!!Viens otrs dakterītis izskatās ka laika gaitā ir piemirsis,kas ir kvalifikācijas celšana,dzīvošana līdzi laikam un īsta pieeja darbam !!! Vienam otram mediķim jau ir maska uz galvas,bet tikai nevar zināt vai tā ir tik pat lietderīga cik briesmīga ,to nevar saprast!!!

pirms mēneša, 2020.04.29 00:17

.......

Beļakovs! Kas viņš par expertu. Cilvēks kurš dienestu VUGD beidz ar nevienu izbraukumu uz ugunsgrēku. Cilvēks kurš zin tik citus cilvēkus drāst. Tādiem parazītiem laikam vietz vienmēr atrodas. Priedola draudziņš. Kauns.

pirms mēneša, 2020.04.28 21:00

ak jē

Kas tai bildē,lupatas izkārtas ??? Un kāds ugunsdzēsējam sakars ar vīrusu??? Vai Grobiņā mediķi ir virusologi vai infektologi,vai gudrāki ???? Maskas siltā laikā nevajag,saulē vīruss pazūd.

pirms mēneša, 2020.04.29 19:53

sponger

Tad jau abi kungi būs beidzot to civilās aizsardzības plānu paskatījušies, tam ir bārda, sūna un ķērpis virsū.

pirms mēneša, 2020.04.29 20:43

Grobiņas novadā