Grobiņas novada domes darbinieki palīdzēs grūtībās nonākušiem cilvēkiem 2

Lai ārkārtas situācijas laikā palīdzētu Grobiņas novada iedzīvotājiem, kas Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumu dēļ nonākuši sarežģītā materiālā situācijā, Grobiņas novada domes kolektīvs sadarbībā ar labdarības organizāciju “Tabitas sirds” organizē akciju “Cilvēks cilvēkam Grobiņas novadā”- palīdzības sniegšanu grūtībās nonākušiem cilvēkiem un aicina iesaistīties arī citus, vēstīts Grobiņas novada mājaslapā.

Zinot, ka ir ne mazums cilvēku vai ģimeņu, kas šajā krīzes laikā nonākuši īslaicīgos sarežģītos apstākļos, taču dažādu iemeslu dēļ nevar saņemt sociālo vai cita veida palīdzību, domes darbiniekiem radās ideja organizēt palīdzību iedzīvotājiem, ziedojot savus privātos līdzekļus, mantas vai brīvo laiku.

Kā skaidro Grobiņas novada domes izpilddirektors Uldis Vārna, ir trīs dažādi veidi, kā iespējama palīdzība. Pirmkārt, materiāli, pārskaitot naudu “Tabitas sirds” kontā. “Tabitas sirds” valdes locekle Kristīne Vidzeniece piebilst: šo naudu izmantos tikai un vienīgi Grobiņas novada cilvēku atbalstam šajā krīzes laikā. Otrkārt, ar produktiem. Kristīne Vidzeniece skaidro: iespējams kādam mājās ir dārzeņi: kartupeļi, burkāni, kāposti, bietes un citi, ko ziedot. Treškārt, ar paša darbu, palīdzot gan noformēt palīdzības pakas, gan arī palīdzēt tās nogādāt adresātiem. Kristīne Vidzeniece piekrīt: palīgi mums ļoti noderēs!

Grobiņas novada domes kolektīvs aicina arī citu iestāžu un organizāciju pārstāvjus, kā arī privātpersonas, kas jūt aicinājumu palīdzēt tiem, kam klājas grūtāk, pievienoties šai iniciatīvai.

 Lai palīdzība nonāktu pie cilvēkiem, kam tā visvairāk vajadzīga, lūgums nekautrēties, bet informēt par radušos situāciju ģimenēs. Tāpat aicinām kaimiņus, paziņas, pedagogus un citus informēt par cilvēkiem un ģimenēm, kam palīdzība būtu nepieciešama.

K.Vidzeniece papildina: lielākoties tā būs palīdzība ar pārtikas produktiem, toskait arī bērnu un zīdaiņu pārtika, un higiēnas precēm, arī autiņbiksītēm un citu vajadzīgo. Par cita veida palīdzību iespējamas individuālas konsultācijas, taču naudas izmaksā gan šajā akcijā neietilpst.

 ZINĀŠANAI
- Pieteikties palīdzības saņemšanai pirmdienās un otrdienās no pulksten 10 līdz 15.
- “Tabitas sirds” - tālrunis 26142827, 29143411, e-pasts: tabitas.sirds@gmail.com
- Sociālais dienests – tālrunis 26707140, e-pasts: elina.pirtniece-nikele@grobinasnovads.lv
- Piegāde notiks piektdienās, ar katru saņēmēju sazinoties individuāli.
- Ziedojumus pārskaitīt: Tabitas sirds, Swedbank, LV95HABA0551042819151 (ar piebildi: Grobiņas novadam), HABALV22.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

domei

organizēt nozīmē apzvanīt citus, meklēt cilvēkus, kas kaut ko darīs!

pirms gada, 2020.04.22 08:22

Grobiņā