Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grobiņas novada domē deputātes Elgas Jonases vietā stājas Jānis Cipriķis 2

Sakarā ar to, ka Grobiņas novada domē tika saņemts Grobiņas novada domes deputātes Elga Jonases iesniegums par deputātes pilnvaru nolikšanu ar 31. augustu, 30. augusta domes sēdē Grobiņas novada dome nolēma izbeigt pirms termiņa deputāta pilnvaras Elgai Jonasei ar 31. augustu un aapstiprināt deputāta pilnvaras Jānim Cipriķim.

Elga Jonase ievēlēta 2017.gada 3.jūnija pašvaldību vēlēšanās no saraksta “. Saskaņā ar Grobiņas novada vēlēšanu komisijas 2017. gada 4. jūnija lēmumu “Par 2017.gada 3.jūnija vēlēšanu rezultātiem” un pamatojoties uz Centrālās vēlēšanu komisijas apkopotiem datiem, nākamais deputātu kandidāts no saraksta “ ir Jānis Cipriķis, kurš bijis Grobiņas novada domes deputāts kopš 2009.gada, kad notika novadu izveidošana, vēstīts Grobiņas novada mājaslapā.

E. Jonase pirms termiņa izbeigt deputāta pilnvaras, kā arī atstāt kultūras darba organizatores vietu Grobiņas pagasta kultūras namā “Robežnieki”, nolēmusi personisku iemeslu dēļ. “Es mainu dzīvesvietu, pārceļos uz Īriju, kur dzīvo trīs no maniem četriem bērniem un septiņi no maniem desmit mazbērniem, kurus satieku tikai reizi gadā atvaļinājuma laikā, taču vēlos veltīt viņiem vairāk laika,” skaidro E.Jonase. Darba attiecībās E.Jonase būs vēl līdz 14.septembrim.

J. Cipriķis ir agronoms, šajā profesijā strādājis ilgus gadus, bijis Gaviezes pagasta padomes deputāts un kopš 2009.gada, kad izveidoja Grobiņas novada domi, bijis tās deputāts. Patlaban J.Cipriķis strādā par ēku uzraugu SIA “Grobiņas namserviss”.

Domes sēdes noslēgumā Grobiņas novada domes priekšsēdētājs Aivars Priedols ar ziediem un grāmatu visu deputātu vārdā teica paldies Elgai Jonasei par darbu un novēlēja veiksmi turpmāk.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

hexe

varbūt tomēr visiem labāk braukt mājās nekā vecuma galā kļūt par pasaules pilsoni.
Jānim veiksmi darbā un saglabāt ciešas saknes savā zemē.

pirms gada, 2018.09.03 09:27

xexemn

jādzīvo tur ,kur cilvēku uzskata par cilvēku,kur viņam ir cilvēka cienīgi apstākļi..te tādi nav lielākai daļai,tur būs ,gan medicīna gan mīļīe cilvēki blakus..veiksmi Elgas kundzei

pirms gada, 2018.09.13 19:43

Grobiņas novadā