Grobiņas novadā aicina palīdzēt skolēniem 3

Latvijas Sarkanā Krusta Liepājas komitejas Grobiņas nodaļa rīko akciju "Palīdzēsim skolēnam". Akcijas norises laiks sākotnēji bija plānots no 1. līdz 15. augustam, bet atsaucības dēļ laiks pagarināts, un tā būs spēkā visu augustu.

"Mums veicās ļoti slikti, aicinājumam ziedot atsaucās vien divi vai trīs cilvēki," pastāsta Sarkanā Krusta brīvprātīgā darbiniece Ingūna. Pieprasījums ir ļoti liels, cilvēkiem ir daudz vajadzību un maz iespēju, teic iestādes pārstāve.

Sarkanais Krusts Grobiņā apzinājis daudzbērnu ģimenes, kurām šobrīd visvairāk nepieciešama palīdzība, lai sagatavotu bērnus skolai. "Kopumā Grobiņas novadā tās ir 13 ģimenes ar trīs un vairāk bērniem. Visas ģimenes ir kārtīgas, tām tikai trūkst materiālo līdzekļu," stāsta darbiniece. 22. septembrī ģimenes satiksies Sarkanā Krusta rīkotajā pasākumā "Tikai mirklis līdz skolai", kur pie tējas tiks pārrunāta aizvadītā vasara un apzinātas ģimeņu vajadzības.

Visnepieciešamākās preces Grobiņas novada skolēniem ir: burtnīcas, rakstāmpiederumi, skolas somas, drēbes (it sevišķi treniņtērpi) un apavi (čības, kedas).

Pievieno komentāru

Komentāri 3

ABC

Kam tagad viegli,vajag prasiit toposiem deputaatu kandidaatiem ,varbuut paliidzees?!

pirms 6 gadiem, 2014.08.22 22:00

Es jau aizvestu,bet...

Kapec nav noraadits kur cilvekam jadodas lai noziedotu??? Slikta reklaama.

pirms 6 gadiem, 2014.08.25 08:37

!

Grobiņa, Lielā 78, LV- 3401. Latvijas Sarkanais Krusts, Liepājas komitejas Grobiņas nodaļa. Tālrunis: 63491988.

pirms 6 gadiem, 2014.08.25 08:44

Grobiņas novadā