Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grobiņā un Liepājā atvērs Zentas Mauriņas eseju krājumu

''Pagājušajā gadā atzīmējām latviešu rakstnieces, esejistes un domātājas Zentas Mauriņas 120. piemiņas gadadienu un šī gada sākumā grāmatu apgāds ''Jumava'' laidis klajā viņas eseju krājumu ''Sākumā bija prieks''. Mūspusē tā atvēršanas svētki notiks gan Grobiņā, kur Zenta Mauriņa uzaugusi un kur par ārstu strādāja viņas tēvs, kā arī Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā, kur Z.Mauriņa mācījusies laika posmā no 1913. gada līdz 1915.gadam,'' informē Grobiņas novada dome.

Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā pasākums notiks 1. februārī pulksten 15, bet Grobiņā, Z.Mauriņas piemiņas istabās šajā pašā dienā pulksten 18.

Abos pasākumos ar priekšnesumiem uzstāsies skolēni, kā arī būs ''Jumavas'' grāmatu galds, kurā būs nopērkams gan jaunais eseju krājums, gan citas šīs izdevniecības grāmatas.

Grāmatas atvēršanas pasākumu kopīgi rīko grāmatu apgāds ''Jumava'' un Zentas Mauriņas piemiņas istabu vadītāja Grobiņā Maija Rolava.

Pēc grāmatu apgāda ''Jumava'' sniegtās informācijas Zentas Mauriņas eseju krājums ''Sākumā bija prieks'' Rīgā kļuvis par otro pirktāko grāmatu šajā gadā.

Pievieno komentāru

Grobiņas novadā