Grobiņa svinēs ar vērienu 2

Ar moto “Labie darbi domas, dienas – vienā mezglā sienas” savas pilsētas 315. dzimšanas dienu trīs dienas svinēs grobiņnieki.

Piektdien jau no pulksten 9 Skolas ielā un Grobiņas pilsētas bibliotēkā būs aktivitātes bērniem un jauniešiem. Pulksten 16.30 amatpersonas parakstīs sadarbības līgumu starp Grobiņas, Skodas (Lietuva) un Audru (Igaunija) pašvaldībām.

Pulksten 19 pa Lielo ielu no doktorāta dosies svētku gājiens līdz Pilskalnam, kur pulksten 20 būs svētku atklāšana ar Goda un Gada grobiņnieku apbalvošanu, pašdarbības kolektīvu koncertu un sveču plosta palaišanu.  

Sestdien no pulksten 11 pie Skolēnu interešu centra (SIC) darbosies piepūšamās atrakcijas, bet Sporta centrā – Grobiņas kausa izcīņa volejbolā.

Pulksten 12 luterāņu dievnamā sāksies mācību gada noslēgumam veltīts dievkalpojums.

No pulksten 13 pie SIC būs radošās darbnīcas, Dzērves laukumā – tirgus un amatnieku darbnīcas, Lielā ielā – strītbola sacensības, bet Priežu ielā – Latvijas kausa izcīņa skeitbordā.

Sestdien pulksten 14 pie SIC sāksies stiprinieku sacensības, bet uz Pilskalna brīvdabas skatuves – pašmāju un viesu pašdarbības kolektīvu uzstāšanās.

Pulksten 15 Dzirnavu dīķī sāksies ūdenstūrisma sacensības, bet Pilskalna pakājē senās vides darbnīca cels apmetni un demonstrēs amatu prasmes. Pulksten 17.30 tur notiek līdz šim Grobiņas svētkos nebijis pasākums – Tautas sapulce jeb tings, kas lems par svarīgāko darbu, kas paveicams līdz nākamajam pavasarim.

Pulksten 19 Pilskalnā izskanēs Jāņa Lūsēna autorprogramma “Tautas laiks” un pulksten 22 sāksies zaļumballe.

Svētdien svētki turpināsies pilsētas stadionā, kur no pulksten 10 notiks brokastu pankūku festivāls un rallijs “Zelta ķerra” ar kungu un dāmu vienā komandā. Pulksten 12 turpat būs riteņbraukšanas sacensības dažādās vecuma grupās.

Savukārt no pulksten 11 bijušā kultūras nama laukumā varēs vērot suņu izstādi – šovu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Grobiņā