Grobiņā notiks bezmaksas seminārs par kvalitatīva svaigpiena ieguvi

Otrdien, 9. jūnijā, plkst.10:00 Grobiņas kultūras centrā "Robežnieki" notiks bezmaksas izglītojošais seminārs par kvalitatīva svaigpiena ieguvi mazās un vidējās saimniecībās, pievēršot īpašu uzmanību šādām tēmām:

* Obligātās nekaitīguma prasības svaigpienam.
* Baktērijas un to vairošanās pienā. Inhibītorvielas pienā.
* Somatiskās šūnas un mastīts.

Savās zināšanās un pieredzē dalīsies Dainis Arbidāns, kas ir SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” konsultants un eksperts veterinārmedicīnā. Viņš pievērsīs uzmanību dažādu slimību rašanās cēloņiem un sekām, mikroorganismu iedalījumam pēc ietekmes uz piena kvalitāti, higiēnai slaukšanas, piena savākšanas un pārvadāšanas laikā un citiem būtiskiem jautājumiem piena lopkopībā, kuriem, pievēršot uzmanību, var novērst zaudējumus, kas var rasties samazinoties piena izslaukuma daudzumam, tā kvalitātei un atbilstoši arī cenai.

Piena lopkopība ir nozīmīga lauksaimniecības apakšnozare un ikvienam, kas apmeklēs tepat Liepājas pusē (Grobiņā) notiekošo bezmaksas semināru, ir iespēja uzzināt aktuālo informāciju, kas var palīdzēt uzlabot saimniecības darbības rezultātus, jo iekļautās tēmas ir nozīmīgas un svarīgas ikdienas darbā.

Aicinām semināra apmeklētājus iepriekš pieteikties līdz 8. jūnijam un tas ir nepieciešams tīri organizatorisku jautājumu nodrošināšanai. To var izdarīt, izmantojot sev ērtāko veidu:

* elektroniski aizpildot reģistrācijas anketu Latvijas Lauku tīkla mājaslapā (www.laukutīkls.lv)  sadaļā „Pieteikties semināriem”- saitē: http://www.laukutikls.lv/seminari/kvalitativa-svaigpiena-ieguve-mazas-un-videjas-saimnieciba/dalibnieki#piet vai

* rakstot e-pastu uz aleksejs.kacanovs@llkc.lv vai
* zvanot vai sūtot īsziņu uz tālr. nr. 27843096.

Aleksejs Kačanovs
SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs"
Liepājas nodaļas uzņēmējdarbības konsultants

Pievieno komentāru

Grobiņas novadā