Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grobiņā Lielās ielas krustojumā saliktās četras "STOP" zīmes raisa grobiņnieku sašutumu un izbrīnu 16

Ar mērķi uzlabot satiksmes drošību Grobiņā, 30. jūlijā Lielās ielas krustojumā ar Z.Mauriņas ielu uzstādīta ceļa zīme “STOP!” jeb “Bez apstāšanās tālāk braukt aizliegt!”.

Jau iepriekš šajā krustojumā, lai no Z.Mauriņas ielas nogrieztos uz Lielās ielas vai šķērsotu to, bija jāievēro šīs ceļa zīmes norādījumi. Tagad pirms tālāk braukšanas arī braucējiem, kas virzās pa Lielo ielu, jāapstājas un jāpārliecinās par satiksmes drošību, sociālajā tīklā "Facebook" skaidro Grobiņas novada dome.

Faktiski tas nozīmē, ka šajā vietā abas ielas veido vienādas nozīmes krustojumu, kas nozīme, ka braucējiem jāievēro labās rokas likums.

Satiksmes organizācijas maiņa izraisījusi grobiņnieku sašutumu un izbrīnu. Komentāri no "Faceebok".

"Interesanti,vai ir veikta iedzīvotāju aptauja par satiksmes uzlabošanu Grobiņā?Vai šīs visas lietas tiek pieņemtas vienpersonīgi?Uzskatu ka vispirms ir jārunā un jāizskaidro šāda tipa izmaiņas un pēc tam var ko tādu darīt. Izskatās ka mums visi krustojumi ir kaut kādi melnie punkti. Interesanti būtu pavērot CSN statistiku Grobiņā krustojumos kur tiek veikta ceļu satiksmes uzlabošana," raksta Kaspars Borgs.

"Varēja vēl papildus zīmei paceļamo šlagbaumu uzlikt! Izskatītos un būtu vēl krutāk!" iesaka Jānis Gūtmanis.

"Ar tādu zīmju pārbagātība jūs esat panākuši pretēju efektu," uzskata Edgars Novads.

"“Bez apstāšanās tālāk braukt aizliegt!”. ir priekšrocības zīme! To neuzstāda pirms vienādas nozīmes ceļu krustojuma! Piebraucot, kā lai es zinu, ka tas ir vienādas nozīmes ceļu krustojums un jāvadās pēc labās rokas likuma??? Tagad pirms katras Stop zīmes būs jāiet feisbukā un jāpārliecinās par kārtību, kādā šķērsot krustojumu?? Ir kaut kur vēl tik jokaina satiksmes organizācija mūsu valstī???" raksta Māris Meldris.

"Jautājums rodas kas tur bija jauzlabo? Neesmu dzirdējis ka tur notiktu avārijas vai kas tamlīdzīgs. Vairāk kkā izklausās par naudas likšanu kabatās nevis par kkādu mistisku drošību kur viņa jau tā pat visu laiku bija ari bez šīs bezjēdzīgās zīmes," raksta Gatis Magone.

"2 labas lietas jau ir- mistiski apļi un šis krustojums. Kura būs trešā?!" gaida Jolanta Butkus.

"Grobiņa izceļas ar savu satiksmes organizāciju. Kas jums, grobiņnieki, ir šo ģeniālo ideju autors? Izbūvēti apļi vietās, kur jau tā bija šauri krustojumi, 2 reizes no 3 man gandrīz ielika sānos, tagad vēl uz galvenā ceļa šis, sviests kaut kāds... es arī šodien padomāju, ka zīme vienkārši sagriezusies..." raksta Ilze Grīnberga.

"Tiem kam grūti pieņemt šo zīmi atgādināšu ka 1988 tur kur vecā ugunsdzēsēju māja tika notriekti abi mani vecāki, tetis neizdzīvoja mamma smagi cieta. Kad šādas traģēdījas nenotiek, kads kaut kur it pieņēmis lēmumu tās novērst. Šis būtu dzīvais piemērs," raksta Sandis Jonass.

"Būs taka pie apļiem. Visās pusēs sastāsies mašīnas, bolīsies viens uz otru un nevarēs saprast, kuram tad īsti jābrauc ???? kam lielāka mašīna, brauc pirmais," novērojusi Sanija.

"Nav tak pirmais aprīlis vai tomēr? Es teiktu, ka šis ir vienīgais krustojums pasaulē, kuram ir 4 STOP zīmes!!!" raksta Aigars Cinovskis.

Pievieno komentāru

Komentāri 16

A.B.C.E.D 40 gadi uz ceļa

To tikai var dabūt gatavu Grobiņas gudrie. Četras????kaut kas neredzēts- murgs.

pirms 10 mēnešiem, 2019.07.31 11:27

J.K.

Grobiņā laikam satiksmes intensitāte kā Ņujorkā, bezgala bīstami visos krustojumos, vēl vajag savu Semīru ar BMV, kuš dežurēs pilsētā.

pirms 10 mēnešiem, 2019.07.31 11:27

braucējs

Stundu sēžu domādams,kur tie gudrie rodas kas visu šo izdomā?A.P. vecums dara savu.

pirms 10 mēnešiem, 2019.07.31 14:31

Blondīne

He, Grobiņā veidojas sastrēgums, krustojumā no visām pusēm auto.......un visi stāv un nezina, ko iesākt!

pirms 10 mēnešiem, 2019.07.31 14:48

I.J

Tas ir prātam neaptverami,kurš kaut ko tādu vispār varēja izdomāt????????????.

pirms 10 mēnešiem, 2019.07.31 15:31

Nu

Aplis ir,Stop zīme arī, vēl vajag luksoforu uz Lielās ielas.Pēc tam var sākt domāt par viaduktu.

pirms 10 mēnešiem, 2019.07.31 16:00

Šoferis

Un kas būs tad, kad sāksies skolas laiks, kad ap 8:00 rītā šijā krustojumā ir visdzīvākā satiksme??? Visi sastāsies pie 4ām stop zīmēm un brīnīsies... lielāks murgs vēl par superīgajiem mini apļiem ????

pirms 10 mēnešiem, 2019.07.31 20:01

Vietējais

kas tas ir Grobiņā par satiksmes drošības idiotu, sev sētā lai liek stop zīmes un veido mini apļus...

pirms 10 mēnešiem, 2019.07.31 22:17

Man

Iedodiet man grobinas bikerland laika mikrafonu un jums visiem izsastisu kapec tur nevajag stop zimi,pilni bezjedzigi,kas notiks skolas laika,kas notiks ziema,Grobiņnieki vācam parakstus par to zimes noņemšanu,ja nenoņems,tad driz kāds nofleksēs,hahahah(antiņu bars) :(

pirms 10 mēnešiem, 2019.08.02 16:05

A.S.

Skaidri redzams trakomājai žogs apkritis,kāds tika brīvībā un uzlika šīs zīmes.

pirms 10 mēnešiem, 2019.08.03 14:57

stopsignals

Nosaukums šim krustojumam varētu būt:SLIMA SUŅA MURGI.

pirms 10 mēnešiem, 2019.08.03 15:06

Es

tikko redzēju,ZEBRA klāt un filmē,būsim slaveni ne tikai ar moču festivalu

pirms 10 mēnešiem, 2019.08.03 16:44

Aleksandrs

VAR

Nudu butu ieguldijusi pie lokveida krustojuma ventsppils-Rigas ielas krustojuma

pirms 10 mēnešiem, 2019.08.03 19:45

tu

nejauc pašvaldības ceļu ar valsts

pirms 10 mēnešiem, 2019.08.04 20:35

Grobiņas novadā