Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grobiņā būs aizraujošs velo piedzīvojums "VeloChek 2019"

7. jūlijā Grobiņā būs aizraujošs velo piedzīvojums "VeloCheck 2019", kas norisināsies pie Grobiņas novada vasaras tūrisma informācijas centra ICafe.

Velo piedzīvojumā, būs iespēja iepazīt Grobiņas novada tūrisma objektus, atpūtas un izklaides iespējas, atklāt apslēptas vietas un aizraujošas leģendas, vēsta Grobinasturisms.lv.

Velo piedzīvojumā VeloChek laipni aicināts ik viens velo braucējs. Velo braucējiem jāizveido komanda 2 līdz 6 cilvēku sastāvā vai arī Ģimenes komanda, kurā jābūt pārstāvētiem 2 vecākiem un vismaz vienam bērnam.

Reģistrācija pasākumam sāksies plkst. 10:00 pie Icafe un pasākuma starts plkst. 11:00. Komandām tiks iedota Grobiņas novada karte, kurā atzīmēti dažādi tūrisma objekti. Komandām tiks dots laiks 4 stundas, kuru ietvaros komandām patstāvīgi jāapmeklē Grobiņas novada tūrisma objekti un jāatzīmējas tajos. Kartē tiks atzīmēti arī speciālie kontrolpunkti, kur komandām būs jāizpilda dažādi uzdevumi, lai saņemtu papildus ieskaites punktus. Piemēram pie kāda tūrisma objektā būs jāizveido fotogrāfija un ar mirkļu birku #VeloChec jāatzīmējas sociālajos tīklos. Tāpēc pasākuma organizatori aicina ņemt līdz mobilas ierīces.

Komandām, kas uz pasākuma starta vietu dosies izmantojot Grobiņas – Liepājas velo ceļu tiks piešķirti papildus punkti pie Liepājas - Grobiņas robežas (enkurs).

Pasākuma noslēgumā pie Grobiņas novada vasaras tūrisma informācijas centra ICafe, pasākuma dalībniekus priecēs muzikāls pārsteigums un būs iespēja mieloties ar spēcinošiem veloburgeriem un saldumu pilniem vasaras virtuļiem un svaigi pagatavotām VeloChek pankūkām. Pasākuma organizatori apbalvos veiksmīgākās velo braucēju komandas un atraktīvākos velo braucējus.

Pievieno komentāru

Grobiņas novadā