Gavieznieki pagastsvētkos dziedās, dejos, spēlēs teātri un sportos 1

Šajā nedēļas nogalē 30. jūnijā un 1. jūlijā Gaviezē norisināsies ''Gaviezes pagasta svētki 2017'', informē rīkotāji.

Piektdienas, 30. jūnija, vakarā starp Gaviezes pagasta pārvaldi un kultūras namu varēs skatīties brīvdabas kino – piedzīvojuma komēdiju ''Ātrie igauņu puiši''.

Svētku galvenā diena būs sestdiena, 1. jūlijs. Uz lielās skatuves svētku atklāšana notiks tieši dienas vidū – pulksten 12, kad uzstāsies kultūras nama un pamatskolas pašdarbības kolektīvi.

Pulksten 13.30 svētku koncerts kopā ar aktieri, dziesminieku Vari Vētru.

Savukārt pulksten 14.50 ar būs skatāmi Zanes Kugrēnas deju studijas priekšnesumi.

Pēc tiem pulksten 15.15 svētku sveiciens no Dubeņu kultūras centra līnijdejotājiem ''Silver fox''.

Pulksten 15.30 ikviens varēs novērtēt Gaviezes dziedošo cālīšu sniegumu.

Savukārt jau vakarpusē pulksten 18 gavieznieku izpildījumā varēs skatīt teātra izrādi ''Krustmāte Jūle no Tūles''.

Pulksten 21.20 uz lielās skatuves uzstāsies grupa ''Gain Fast'', pēc koncerta pulksten 22.30 svētku ballīte kopā ar duetu ''Tomēr jāpadomā''.

Gaviezes centra dīķī un tā apkaimē svētku dienā no pulksten 12 varēs vizināties ar laivām kopā ar TK ''Oga''.

No pulksten 13 varēs izmēģināt kā tas ir vizināties ponija mugurā, bet no pulksten 14 iekāpt piepūšamajā bumbā un ripināties pa ūdens virsmu. Pie pagasta pārvaldes savukārt no pulksten 12 darbosies svētku tirdziņš, piepūšamās atrakcijas.

No pulksten 13 varēs izmēģināt orbitrona 3D šūpoles un sejas apgleznošanu. Visas dienas garumā senlietu krātuvē būs apskatāma izstāde ''Izlaiduma mode''.

Sporta laukumā no pulksten 12 darbosies sportisti un viņu līdzjutēji. Būs gan pludmales volejbols, mini futbols un dažādas individuālās sacensības – dārts, futbola bumbas sitieni uz precizitāti un pievilkšanās pie stieņa.

Komandu skaits sacensībās ierobežots līdz 12 komandām. Dalībnieki pieteikties aicināti pie Toma Mackara pa tālruni 28367030 vai e-pastā toms.mackars@gmail.com

Pulksten 17 sporta laukumā notiks ''Blue Shock Race'' kartingu demonstrācija, kā arī izspēlēs dāvanu kartes uz Blue Shock race halli Liepājā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Grobiņā