Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gaviezē sāk gatavoties auto orientēšanās sacensībām 2

Jau tradicionāli Lieldienās Gaviezes pagastā norisinās mini rallijs jeb auto orientēšanās sacensības ''Raibai olai pa pēdām''. Sacensības šogad norisināsies 16. aprīlī no pulksten 11 līdz 14. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem sacensību laikā netiks ņemts vērā laiks, kādā komanda būs finišējusi, bet gan iegūtie punkti kontrolpunktos, paziņojuši rīkotāji.

Auto orientēšanās ir atraktīvas auto tūrisma sacensības ar dažādiem uzdevumiem kontrolpunktos, kas izvietoti Gaviezes pagasta teritorijā. Dalībniekiem ir jāievēro Latvijas Republikas satiksmes noteikumi, organizatoru prasības un noteikumi. Transportlīdzekļiem jābūt reģistrētiem CSDD, kā arī apdrošinātiem. Sacensību norise – dalībnieki komandā pa četri pārvietojas ar savu transportlīdzekli pa organizatoru izstrādātu maršrutu un veic uzdevumus kontrolpunktos.

Katrai komandai ir savs nosaukums un sacensību gaitā tiek vērtēta komandas atraktivitāte, izdoma, radošums un izpildītie uzdevumi. Par vienojošu tēlu, transportlīdzekļa izdaiļošanu un radošu pieeju uzdevu izpildi, komanda var tikt virzīta noteiktas balvas saņemšanai.

Pieteikšanās sacensībām līdz 8. aprīlim pa tālruni 29188714. Pasākuma dienā komandas kapteinis, kurš ir arī transportlīdzekļa vadītājs, no pulksten 10.30 līdz 11 veic komandas reģistrāciju un parakstās par noteikumu ievērošanu. Starta kārtības izvēle notiks pulksten 11.10 un pirmā mašīna trasē dodas 11.20. Komandas startē ik pēc divām minūtēm un finišē līdz pulksten 14.

Sacensībās tiks apbalvoti pirmo trīs vietu ieguvēji. Pie balvām varēs tikt arī komandas par labāko kopējo tēlu, īpaši atraktīvu uzdevumu izpildīšanu, kā arī par stilīgāko auto. Pēc organizatoru novērojumiem var tikt piešķirtas balvas arī citās nominācijās.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

nezināms

Kas ir organizatori un cik komandas piedalījās?

pirms 2 gadiem, 2017.12.15 17:57

nezināms

pasākumam pieteiktie varēja par brīvu?

pirms 2 gadiem, 2017.12.15 17:58

Grobiņas novadā