Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gaviezē atklāj Sadzīves pakalpojumu centru 3

Otrdien, 14.februārī, pulksten 11 Grobiņas novada Gaviezē pagasta pārvaldes ēkā atklās Sadzīves pakalpojumu centru. Tajā būs koplietošanai izmantojamā dušas telpa ar tualeti, kā arī veļas mazgājamā mašīna un veļas žāvētājs. Dušā un tualetē saskaņā ar valstī pastāvošo likumdošanu varēs iekļūt arī personas ar kustību traucējumiem.

Doties nomazgāties paši, kā arī izmazgāt veļu jaunizveidotajā centrā varēs trūcīgie un maznodrošinātie cilvēki, pensionāri un invalīdi, kuru pensija nepārsniedz 271 eiro, kā arī jebkurš cilvēks, kas nonācis krīzes situācijā, skaidro Grobiņas novada dome.

Šis centrs tapis projekta ''Sadzīves pakalpojuma centra izveide Grobiņā'' ietvaros, ko Grobiņas novada dome realizējusi sadarbībā ar Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai. Projekts vērsts uz sociāli mazaizsargāto (maznodrošināto, trūcīgo) ģimeņu atbalstīšanu, mazinot cilvēku atstumtību dēļ pakalpojuma nepieejamības savā dzīves vietā. Tā kopējās izmaksas ir 10 206,88 eiro. Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējums ir 9186,19 eiro. Centru finansiāli turpmāk uzturēs no Grobiņas novada sociālā dienesta budžeta līdzekļiem, sadarbojoties ar iestādi, kas izsniedz higiēnas un saimniecības preču pakas trūcīgajām ģimenēm, kurās iekļauts veļas mazgāšanas un personīgās higiēnas preces.

Martā līdzīgu sadzīves pakalpojuma centru atvērs Bārtā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

P.S.

Pieeja dušām būs tikai tām personām, kas ies novēlēt pat A. Priedolu.

pirms 3 gadiem, 2017.02.15 08:58

gRobinhud

Vikingu laikos cilvekiem ar nebij veļmašīnas vajadzej tikai eiropiešiem izskaidrot kas un kā

pirms 3 gadiem, 2017.02.15 22:44

Grobiņas novadā