FOTO.VIDEO: Grobiņā par spīti Covid-19 izvelk cilvēkus ielās 3

Piektdienas, 26. februāra, vakarā Grobiņas centrs bija ļaužu pilns - par godu Grobiņas 326. dzimšanas dienai vairākās pilsētas vietas bija skatāmas lāzeru gaismas performances. 

Cilvēki bija sajūsmā par performanci "Dzērve", kas bija skatāma pie pilsdrupām. Paula ielā bija "Gaismas ceļš", bet pie Dzērves laukuma krāšņi priecēja "Maģiskais mežs". Tikmēr pie Grobiņas novada domes bija performance "326".

Cilvēki portālam atzina, ka performances patika un tika radīta svētku sajūta. Tomēr ne viens vien bija nobažījies, ka pilsētas ielas ir pilnas ar cilvēkiem, apmeklētāju straume plūda pie pilsdrupām, "Tā mēs skolas atvēršanu nesagaidīsim," noteica kāda apmeklētāja.

Lai arī katrā vietā ierakstā tika atgādināts, ka jāievēro divu metru distance un jālieto sejas maskas, portāls pamanīja tikai dažus cilvēkus maskās. 

Lāzeru gaismas performances būs skatāmas arī sestdien no pulksten 18 līdz 22. 

Video skatīt -  https://www.facebook.com/uldis.dobelis/videos/10216112246557516/

Pievieno komentāru

Komentāri 3

aizput

Tas bija super. Sēžot savā mājā uz palodzes varēju izbaudīt to šovu. Aivar par spīti kovidfaniem rīko biežāk šādus šovos.

pirms mēneša, 2021.02.27 10:46

Skolnieciņš no svētbirzs

Saltā ziema jau iet uz beigām. Šogad ziema bija īpaši auksta. Varēja gan slēpot, gan slidot. Tik diemžēl šos ziemas priekus aizēnoja kovid-19 (covid-19) pandēmija. SARS-CoV-2 vīruss ir nelūgts ciemiņš mūsu zemē. Ministru kabinets Latvijas Republikā ir izsludinājis ārkārtas stāvokli līdz 6. aprīlim. Pašreiz visā Latvijā ir ieviesti stingri ierobežojumi, lai mazinātu saslimstību ar šo ļauno vīrusu. Ārkārtas stāvokļa laiks šķiet nepatīkams un sagādā daudz sadzīvisku grūtību. Par spīti ārkārtējam stāvoklim valstī, saglabāsim savās sirdīs un prātos mieru. Nenokārsim degunu grūtību priekšā! Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Atvērsim savā namā logu un ielaidīsim Latvju Dievu dievišķo enerģiju savā mājoklī. Kvēpināsim kadiķa zariņus un vērmeļu buntes, lai attīrītu savu mājokli no negatīvas enerģijas. Iedegsim zaļu svecīti uz galda par godu Dabas Mātei – mūsu mīļajai un labajai Dievietei. Iedegsim dzeltenu svecīti uz galda par godu Laimai – Likteņa Dievietei. Iedegsim pelēku svecīti uz galda par godu Veļu Mātei – Nāves Dievietei. Iedegsim tumši zilu svecīti uz galda par godu Pērkonam – Debesu Tēvam. Iedegsim baltu svecīti uz galda par godu mūsu drosmīgajiem un brīvajiem sentēviem. Lūgsim Latvju Dievu svētību no visas sirds. Ar ticību Latvju Dieviem pārvarēsim šo kovid-19 sērgu kopā. Nepadosimies, mani mīļie tautieši! Tikai vienota tauta ir spēks. Būsim brīvi savā sentēvu pagāniskajā ticībā! Būsim vienoti kā tauta ticībā Latvju Dieviem! Latvju Dievi ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas. Kopš senseniem laikiem Latvju Dievi ir palīdzējuši mūsu tautai pārvarēt krīzes, grūtības un nelaimes. Arī šoreiz Latvju Dievi mums palīdzēs un neatstās mūs nelaimē vienus! Latvju Dievi vienmēr ir mums līdzās. Lai Latvju Dievi svētī katru no mums, kas viņiem tic! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna!
Ar labestību un mīļumu, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #kadiķis #vērmele #rituāli #buršanās #ticība #lūgšanas #PozitīvāEnerģija #saticība #iecietība #sapratne #svētbirzs

pirms mēneša, 2021.02.28 17:50

Grobiņas novadā