"Leģions/Grobiņas SC" sestdien, 24. novembrī, Grobiņas Sporta centrā Latvijas florbola čempionāta pirmajā līgā pēcspēles metienos ar 7:6 (2:5; 3:1; 1:0; 0:0) uzvarēja "Kuldīgu/KNSS".

Grobiņniekiem divus vārtus guva Toms Ēvalds, bet pa vienai reizei katrs precīzi bija Uldis Petrovics, Edgars Jānis Smiltnieks, Klāvs Kļava un Rūdolfs Valdmanis.

"Leģions/Grobiņas SC" atklāja rezultātu, bet pēc tam ielaida četrus vārtus pēc kārtas. Pēc pirmā  perioda kuldīdznieki bija vadībā ar 5:2. Otrajā periodā viesi panāca četru vārtu pārsvaru, bet mājiniekiem līdz perioda beigām izdevās rezultātu samazināt līdz minimumam - 5:6.

Trešajā periodā mājinieki panāca neizšķirti - 6:6. Spēles pamatlaikā un pagarinājumā uzvarētājs netika noskaidrots, bet pēcspēles metienos triumfēja grobiņnieki.

Plašāk par "Leģionu/Grobiņas SC" lasiet "Kursas Laika" 29. novembra numurā!