Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Grobiņnieku Alkšņu ģimenē aug seši bērni. Viņus saliedējusi šķietami bīstama aizraušanās

Grobiņnieku Zigmāra un Ilzes Alkšņu ģimenē aug seši bērni – 21 gadu vecais Niks, 17 gadus vecais Arvis, trīspadsmitgadīgais Artis, sešgadnieks Agnis, četrgadīgā Nikija un pastarīte – divgadniece Nensija. Sekojot tēva pēdās, bērni jau agrā bērnībā pievērsušies sportam un nodarbojas ar mototriālu. Kopīgā aizraušanās, kas lielai daļai varētu šķist bīstama, ģimenei ir ļāvusi kļūt par spēcīgu komandu, kurā cits citu atbalsta un dodas līdzi uz tuvām un tālām sacensību norises vietām.

Zigmārs stāsta, ka ar sievu Ilzi iepazinies Liepājā, kad tur strādājis bankā, bet Ilze studējusi universitātē. Kādu laiku pēc iepazīšanās abi mijuši laulības gredzenus un šogad nosvinējuši kāzu 21. gadskārtu. Jauno sievu grobiņnieks Zigmārs atvedis dzīvot uz savu dzimto pilsētu, un te ģimene mīt vēl šodien.

Ilze atzīst, ka laikā, kad vecākie dēli sākuši nopietnāk pievērsties mototriālam, ļoti pārdzīvojusi un pat ģībusi, tiklīdz ieraudzījusi asinis. Taču nu, kad šim sporta veidam pievērsušies gandrīz visi bērni, pie tā pieradusi un palepojas, ka var brūci apstrādāt arī pati, ja nepieciešams. 

Zigmāra un Ilzes ikdiena paiet, darbojoties pašu uzņēmumā “Komunāltehnika Z”. Zigmārs ir šā uzņēmuma valdes priekšsēdētājs, savukārt Ilze – valdes locekle. Uzņēmumā viņa veic arī grāmatvedes pienākumus. Ģimenes uzņēmums piedāvā transporta pakalpojumus un kravu pārvadājumus, tādējādi Ilzes un Zigmāra ikdiena lielā mērā saistīta ar loģistiku, organizējot tehnikas nokļūšanu no vienas vietas uz citu, kravu izkraušanu u.tml.

Plašāk par Alkšņu ģimeni lasiet "Kursas Laika" 28. decembra numurā!


Pievieno komentāru

Grobiņas novadā