Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Grobiņas novada pensionāri bauda ekskursiju

Grobiņas novada pašvaldības Sociālais dienests tradicionāli rīko Grobiņas novada pensionāriem ekskursiju, braucot mācīties jaunas prasmes un apskatīt nekad vai sen neredzētas vietas.

Šogad pensionāri apmeklēja Alsungu, kur ekskursanti piedalījās skalndraušu cepšanas darbnīcās, kā arī degustēja saimnieces ceptos sklandraušus. Katrs varēja savu izcepto rausi vest mājās un iedot radiniekiem noprovēt.

Gida pavadībā ekskursanti apmeklēja Alsungas Livonijas ordeņa pili, Dižgabalkalnu un Alsungas muzeju, kurā viesus sagaidīja, apdziedāja un par suitu tradīcijām pastāstīja Suitu sievas. ''Jāpiebilst, ka galīgi kaunā nepalikām, jo Medzes ansambļa dalībnieces bija labi sagatavojušās un deva pretim Suitu sievām,'' raksta novada portāls.

Atceļā ekskursijas dalībnieki piestāja Jūrkalnes stāvkrastā – pabradāt pa jūru, palasīt akmeņus. Dienas noslēgumā pensionāri paviesojās arī Ziemupē, Liepājas neredzīgo biedrības ''Dvēseles veldzes dārzā'', kur apskatīja dārzu un izbaudīja pastaigu ''Baskāju takā''.

Šogad ekskursijā devās 194 Grobiņas novada pensionāri, kurus pavadīja seši sociālie darbinieki. Diemžēl lielās intereses dēļ visiem braukt gribētājiem vietas nepietika.

Pievieno komentāru

Grobiņas novadā