FOTO: Grobiņā uzvar Priedola komanda 26

Ar 56 procentu vēlētāju atbalstu Grobiņas novadā 2017. gada pašvaldību vēlēšanās uzvarējis partijas "Latvijas Zemnieku savienība" saraksts ar Grobiņas novada domes priekšsēdētāju Aivaru Priedolu priekšgalā, liecina Centrālās Vēlēšanu komisijas provizoriskie vēlēšanu rezultāti.

Grobiņā nebija tādas netīras politiskās spēles kā  Liepājā, par  politisko gaisotni vēlēšanu naktī saka A. Priedols.

"Laukos ir citas tendences. Cilvēki nāk ar savu pārliecību. Viens redz tikai labo, cits - ne tik labo. Par ko cilvēks ir pārliecināts, to stāsta," situāciju ieskicē A. Priedols.

"Esam gatavi strādāt," sagaidot vēlēšanu rezultātus pauž A. Priedols.

Grobiņas novadā "Latvijas Zemnieku savienība" vēlēšanu rezultātus sagaidīja novada domes priekšsēdētāja īpašumā "Priedoli", Grobiņas novadā. 

Pievieno komentāru

Komentāri 26

rullējam tālāk

Apsveicu! Nu gluži kā vecajos, labajos Padomju laikos. Varu tikai brīnīties par cilvēku naivumu, ejot uz vēlēšanām, cerībā kaut ko mainīt šajā Padomju laiku noziedznieku izveidotajā valstiņā. Atkal laba dzīve četru gadu garumā šai kliķei nodrošināta. Un tā visā valstī.

pirms 4 gadiem, 2017.06.04 07:46

beee

Vai tiesam visi sie savaktie pa kaktiem aksti tagad sedes dome,cerams puse bus izsvitrota no tas briesmigas komandas,

pirms 4 gadiem, 2017.06.04 08:19

to...

kaunieties tā runāt uz cilvēkiem kuri strādā un cenšas darīt

pirms 4 gadiem, 2017.06.05 22:17

Iedzīvotāja

Nevaru vien beigt brīnīties, ka atkal Priedols pie vadības. Cilvēki tiešām ir naivi un viegli uzpērkami ar novada sakopšanas darbiem 2-3 mēnešus pirms vēlēšanām. Un tā vēstule no Priedola pastkastītēs novadā bija vispār izsmiekls. Priedola kungs - nelepojaties ar darbiem, kurus neesat paveicis! Ir lietas, kuras iedzīvotāji dara par saviem līdzekļiem un gar ko Jums un Jūsu domei it nemaz nav nekāda sakara!
Prieks, ka Neimanis tika pie vēl vienas deputāta vietas domē! Cerams, ka pārējie izveidos koalīciju ar viņu.

pirms 4 gadiem, 2017.06.04 11:23

Dacee

Lai Priedola kungam veicas! Ar prieku atceros sadarbību ar SAC ,,Iļģi".

pirms 4 gadiem, 2017.06.04 12:35

Opā

Vai tik Iļgu pansionāta iemītnieku lēmums netika ietekmēts?

pirms 4 gadiem, 2017.06.07 14:06

Adatiņa

Apsveicam Aivar,Tevi ar atzītu turpinājumu priekšsēdētāja amatā , tā turpināt!
Bijušie darba kolēģi- Liepājā., mēs ar lielāko cieņu Tevi atceramies !

pirms 4 gadiem, 2017.06.04 13:01

omīte no Priedola novada

Galīgi garām ,iepriekš teica,ka par Priedolu nē,bet atkal visa vecā banda,tas nav godīgi.

pirms 4 gadiem, 2017.06.04 13:30

zeeborg from treeborg

Nu kā var saukt par bandu cilvēkus, kas darbojas tik "cienījama" novaddomes priekšsēdētāja pavadībā?! Grobiņnovaddieki! Kur ir jūsu sāpju pilnie kliedzieni, protesta formā?! Kur ir?! Tātad, gribat to Peridolulu līdz saknēm!

pirms 4 gadiem, 2017.06.04 18:07

es

Esmu apmierināts ar rezultātu,nekas jau nebūt mainījies tik un tā,jo vecās ''lokomotīves ''paliek tik un tā,no pagasta man tik vajag,lai ziemā iztīra ceļus,pavasarī nogrēderē,pārējais jāpaveic pašu spēkiem,par cik dzīvojam privātmājā.Grobiņa taču ir sakopta un tas ir galvenais,gan jau sagaidīsim arī,ka ķersies klāt pagastu centriem ir taču četri gari gadi!

pirms 4 gadiem, 2017.06.04 21:37

Iedzīvotāja

Viņam jau iepriekš bija doti n-tie gadi, kamdēļ jādod vēl 4?

pirms 4 gadiem, 2017.06.05 10:56

viss notiek uz labu

Komanda uzvarēja, bet vai Priedols uzvarēs? Priecāties vēl par agru.

pirms 4 gadiem, 2017.06.05 12:03

Nu bet

Protams, ka grobiņnieki balsoja par Priedolu, jo Grobiņa tak ir skaisti sakopta šo 8 gadu laikā! Bet kā ar novadu?

pirms 4 gadiem, 2017.06.05 17:16

adaata

pabraukā un paskaties!parādi pagastus kuri būtu nesakopti,kuros nav skola?pārējais pašu rokās-nebūs bērnu-nebūs skola,negribēs strādāt-nebūs ražotnes.laikam cilvēku suga tā ieprogrammēta,ņaudēt un būt mūžīgi neapmierinātam.Priedola kungam un komandai novēlu izturību,savukārt Neimaņa komandai-beigt meklēt kašķus,būt mūžīgi apvainotiem,pievienoties pozīcijai,pieņemt lēmumus,varbūt dažreiz drosmīgus un nepopulārus tomēr darīt, nevis tikai atturēties vai pret,tad arī Jūs tauta sāks novērtēt.Priedola kungs saudzīgi izteicies par priekšvēlēšanas kaislībām-kampaņa bija briesmīga-melna,apmelojoša un pretīga.tieši tas arī nevairoja alianses izredzes,jo cilvēki tomēr redz un novērtē padarīto.

pirms 4 gadiem, 2017.06.05 18:46

Nu bet

Ja... Zinu kas notiek novadā. Iziet uz kvantitāti, ne kvalitāti. Ceļi briesmīgi. Ceļš Bārtā zem katras kritikas, turklāt pārvaldnieks pašvaldības līdzekļus izmanto savā labā - sakopj ceļu uz savu māju un tas, kas tagad notiek ar Gaviezes ceļu uz veco skolu - izsmiekls. Centram nav ko sūdzēties - papiņš skaisti uzkopis, bet ārpus centra iedzīvotaji paši par savu naudu, kuras jau tā trūkst, kopj daudzdzīvokļu māju pagalmus, un ne tikai. Kurā vietā šogad bija nomelnojoša kampaņa? Un kur bija atlikusī puse vēlētāju? - protams, neredzēja jēgu, jo nebija jau īsti par ko (pēc pašu vārdiem).

pirms 4 gadiem, 2017.06.05 19:54

nu nu bet

pabrauc ārpus novada,tad tiešām redzēsi briesmīgus ceļus! kurš ceļš Bārtā ir zem kritikas? Lūdzu precīzi, nepārzinu visus sīkos celiņus, bet cik ir braukts, ceļi kā ceļi, tikai brīžiem ar lielām tehnikām piemēsloti. ja kāds izšķērdē līdzekļus, tad ko kunksti šeit, nezini kur ir dome?

pirms 4 gadiem, 2017.06.05 22:22

Nu nu nu bet

Paskaties Bārtas pagasta ceļus,kurus tagad pirms vēlēšanām steidzīgi taisīja-ne ar kājām ,ne ar riteni pabraukt.Ambulanci izremontēja un tagad maina jumta segumu.Visos stūros un malās visādas bezgaumīgas lapenes un soliņus lipina.Nu jau četrus gadus varēs mierīgi atkal lielie raust sev līdz nākamajām vēlēšanām.Nedaudz iedevām pagastiem,lai liek mieru tagad!Brīnos arī parvēlētāju naivumu.Cik viegli var acis aizmālēt!

pirms 4 gadiem, 2017.06.05 23:41

nu nu nu nu bet

Ceļu projekts tika gatavots sen, izstrāde, akceptēšana, prasa laiku, pārmetumi nevietā(pie manis pēc piekrišanas bija sen, ļoti sen). Loģiski ka remonta laikā būs neērtības un ar riteni būs grūti pārvietoties. Bet par gaumi nestrīdās, kas vienam patīk, otram ne, kā sacīts- vienam māte, otram meita!

pirms 4 gadiem, 2017.06.06 08:26

nu ja

Varēs atkal 4 gadus pa mūsu samaksāto vai no mums savākto naudiņu bīdīt savus, bet oficiālu citus biznesiņus kā visa veida pakalpojumus Grobiņai! Ar to arī apsveicu. p.s. bet tā Priedola skriešana un krišana pie rokas spiešanas visiem ko satika Grobiņas svētkos gan bija nožēlojama un smieklīga, tagad 4 gadus varēs likties mierā!

pirms 4 gadiem, 2017.06.06 08:44

dusmīgaa

ko ļerksti! Vai Aivars kādreiz kādam ir pagājis garām nesasveicinoties? Viens otrs cits gan iet degunu mākoņos. Tauta to novērtēja.

pirms 4 gadiem, 2017.06.06 19:00

to nu ja

Uz šādiem komentāriem gribas konkrēti pajautāt- cik,cik TU esi samaksājis,cik no TEVIS savāca??? Esmu ievērojusi- lielākie klaigātāji nav cilvēki kuri strādā, tātad ne tie kuri tiešām maksā nodokļus! Tie kuri skaitās bezdarbnieki vai strādā nelegāli vai vispār nedara neko parasti arī ir tie skaļākie nodokļu maksātāji, tie kuriem kaut ko atņem!!!! Ņirgāšanās par otru parasti norāda cik truls pats esi!

pirms 4 gadiem, 2017.06.11 11:34

to nu ja no nu ja

Vairāk kā 2400 gadā no manas algas priekš Grobiņas nav bonžu pabalsts, tā ka muti es varu vērt vaļā par naudas izlietojumu Grobiņā. Cik pati esi iemaksājusi? Normāla galma cilvēka domāšanas paraugs, kas kaut ar nelaipnu skatienu paskatīsies uz galma pusi tas - ciniķis un vēl visāds. Spogulī skatījies, kad par cinismu rakstīji? Kur tu redzi ņirgāšanos, tas ka uzkrītoši skraidīja apkārt šogad un roku spieda visiem ko satika? tad nevajag tā darīt, ja tas ir ņirdzīgi! Vēlreiz saku - man prieks par Valsts kontroles vizītēm pie jums!

pirms 4 gadiem, 2017.06.12 09:28

dusmīgai

Ar pieiešanu un rokas paspiešanu novada priekšštāvim vien nepietiek.Algu viņam maksā par darbu novada ļaužu dzīves sakārtošanai un novada atīstībā.Izskatās ,ka tautai pietiek ar to,ka sasveicinās .Es ar visus sveicinu -nākamajās vēlēšanās startēšu -paprovē tik mani neievēlēt!

pirms 4 gadiem, 2017.06.06 23:51

nu ja dusmīgai

Ir liela atšķirība vai sveicina vai izteikti skraida apkārt un katram spiež roku, patika kā daudzi samulsa no tādas rīcības! Es nesaku, ka ikdienā viņš nesveicinās - komunikāciju viņš labi apmācījies, bet tā kā pa tiem svētkiem zēns pārspīlēja, tas bija smieklīgi! Kaut kā pagājušos svētkos neredzēju Priedolu apkārt skraidām un visiem rokas ķerstot, tad viņš lepni slāja uz VIP vietām kopā ar to ārzemnieku baru!

pirms 4 gadiem, 2017.06.07 09:42

Muļķības!

Cik truliem jābūt, joprojām nevar rimties ar komentāriem, to vien protat kā tupēt netā, gruzīt un izsmiet ļaužus. Cinisma kalngals. Ar ko jūs, gudreļi, esiet labāki? Teikšu tā, ne par gramu, ja būtu, tiktu iebalsoti.

pirms 4 gadiem, 2017.06.07 11:43

zini muļķības

Par cinismu varētu paklusēt, vajag kādreiz spogulī paskatīties, jeb galmam tā jāraksta. Prieks par valsts kontroles pārbaudēm jums!

pirms 4 gadiem, 2017.06.09 09:42

Grobiņā