Piektdien, 16. novembrī, Grobiņas Sporta centrā Grobiņas novada basketbola čempionāta otrajā kārtā pie uzvaras tika "Fēnikss" un "Bārtas" basketbolisti.

"Fēnikss" ar 67:55 uzvarēja "Gaviezes" vienību, tiekot pie pirmās uzvaras čempionātā, bet pretiniekam sagādājot otro zaudējumu.

Pirmo ceturtdaļu ar 18:13 uzvarēja "Gavieze". Otrajā ceturtdaļā vadību pārņēma "Fēnikss", pirmo puslaiku uzvarot ar 37:27. Trešajā ceturtdaļā "Fēnikss" vienu brīdi sasniedza arī 20 punktu pārsvaru - 53:33. Pēdējā ceturtdaļā gavieznieki uz mirkli pietuvojās līdz 11 punktu starpībai.

Vakara otrajā spēlē "Bārtas" basketbolisti svinēja savu otro uzvaru čempionātā, ar 85:82 uzvarot "Vērgali 2".

Nākamās spēles čempionātā būs pirmdien, 19. novembrī. Pulksten 19 spēlēs "Vērgale" un "Dunika", bet pulksten 20.30 laukumā dosies "Fēnikss" un "Bārta".