Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Annas jeb saimnieču diena Gaviezē 3

Lai gan Annas dienu visā Latvijā atzīmē 26. jūlijā, kad šī vārda īpašnieces svin savu vārda dienu, Gaviezē pasākums par godu Annas jeb saimnieču dienai norisinājās 27. jūlijā.

Šai dienā Gaviezes senlietu krātuvē galdā tika celta skābputra, bija apskatāma priekšautu izstāde, kā arī mākslinieces Lilitas Bauģes tekstilmākslas izstāde "Laika pietura". Savukārt malkas nojumē pie pagasta padomes bija izveidota "labdarības siena" – tajā ikvienam bija iespēja paņemt to, kas citam kļuvis lieks, bet pašam var izrādīties noderīgs.

Izrādās, ka Gaviezē Annas dienas pasākuma galvenais mērķis šoreiz bija pulcēt kopā vietējos iedzīvotājus un iepazīstināt viņus ar mākslinieci L. Bauģi, kura kļuvusi par senlietu krātuves darbinieci un nu darbosies plecu pie pleca ar tās vadītāju Almu Kāli.

Gan pati L. Bauģe, gan sanākušie pauda prieku par interesentu atsaucību pasākumam un pauda cerību, ka arī turpmāk norisēm senlietu krātuvē būs laba piekrišana no visu paaudžu iedzīvotājiem.

Plašāk lasiet 30. jūlija "Kursas Laikā"!

Pievieno komentāru

Komentāri 3

hexe

lai veicas jaunajai vadītājai un pietiek interese par šīs vietas vēstures norisēm.Atliek tikai nogausties,ka tas nav vietējais bērns,kura saknes šajā vietā vismaz 3 līdz 4 paaudzēs un pūrā noklausītie nostāsti no vecvecmammām,kurus nekādās grāmatās neizlasīsi,bet arī Kāles kundze bija no pārpagasta,kā redzams tas netraucēja ieaugt šajā vietā.

pirms mēneša, 2020.07.30 09:43

Nesvešā

Veiksmi jaunajai vadītājai un lai izdodas iepazīt pagastu un cilvēkus. Kāle protams bij zinoša, bet pavērojot viņas darbības pēdējos 10 gados - visai bieža "jauno vadītāju" maiņa. Jāatzīst, ka sen kā laiks bij Kāles kundzei dod vietu kādam mūsdienīgākam cilvēkam.

pirms mēneša, 2020.07.30 16:47

pensija

Kādas pensijas ir bijušajiem priekšniekiem,no nodokļu maksātāju naudiņas. Citam knapi maizei pietiek ,cits resnu kaklu kompensācijas saņem.

pirms mēneša, 2020.07.31 15:55

Grobiņas novadā