Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ēnu diena aizvadīta arī poligonā "Ķīvītes", viesojas skolēni no Pāvilostas un Grobiņas

"Poligonā ir interesanti, iesaku braukt katram", tādu atziņu pašas sagatavotajā preses relīzē pauž Pāvilostas vidusskolas 5.klases skolniece Sanija Bērziņa, kas vienlaikus ar vēl diviem piekto klašu skolniekiem – Samantu Sļesarenko (Pāvilostas vidusskola) un Kārli Ūtrupu (Grobiņas pamatskola), šogad ēnu dienas laikā apmeklēja uzņēmumu SIA "Liepājas RAS", ziņo uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciālists Viktors Birze. 

"Ēnas" sekoja līdzi uzņēmuma poligona "Ķīvītes" menedžera, personāla vadības speciālistes un sabiedrisko attiecību speciālista ikdienas pienākumiem.
 
Tiesa, kā secināja paši skolnieki, darbs pārsvarā notiek datorizēti, tādēļ labākai poligona darbības principu izpratnei tika piedāvāta ekskursija pa tā teritoriju, un iepazīšanās arī ar citiem uzņēmuma darbiniekiem. Tika izspēlētas vides spēles, šķiroti atkritumi, apskatīta tehnika, taču zināms laiks tika pavadīts arī pildot praktiskus pienākumus – rakstot komandējuma rīkojumus un preses relīzes.

Savā preses relīzē Kārlis Ūtrups ziņo par Ēnu dienu sekojošo: "Pēc tam, kad biju beidzis interviju ar poligona menedžeri Daini Ermansonu, es uzrakstīju rīkojumu, un pēc tam mēs gājām augšā uz muzeju, un pēc tam mēs stellējām milzu puzles un spēlējām citas spēles, taču vēl pirms tam mūs iepazīstināja ar citiem darbiniekiem." 

Pievieno komentāru

Grobiņas novadā