Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dāmas Grobiņā pārsniedz ātrumu, vīrieši steidzas Liepājā un Nīcas novadā

Aizvadītajās dienās Liepājas apkaimē ir fiksēti vairāki gadījumi, kuros autovadītāji ir pārsnieguši ātrumu vairāk nekā par 30 kilometriem stundā. Policija ziņo, ka divas dāmas Grobiņā traukušās ar lielu ātrumu.

9. martā pulksten 16.10 Grobiņā pa Rīgas ielu 1962. gadā dzimusi sieviete vadīja automašīnu "Toyota" ar 82 kilometru stundā lielu ātrumu vieta, kur bija atļauts braukt uz 50. Sieviete ātrumu pārsniedza par 32 kilometriem stundā, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Tajā pašā dienā Grobiņā pa Bārtas ielu 1987. gadā dzimusi sieviete ar automašīnu "BMW" traucās ar 88 kiloemtrus stundā lielu ātrumu atļauto 50 vietā. Viņa ātrumu pārsniedza par 38 kilometriem stundā.

12. martā pulksten 18.30 Liepājā pa Brīvības ielu 1989. gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "BMW" brauca ar 90 kilometrus stundā lielu ātrumu. Tur bija atļauts braukt uz 50, vīrietis ātrumu pārsniedza par 40 kilometriem stundā.

8. martā pulksten 15.20 Liepājā pa Grīzupes ielu, vietā, kur zīme bija 30, ar 69 kilometriem stundā automašīnu "Volvo" vadīja 1984. gadā dzimis vīrietis. Viņš ātrumu pārsniedza par 39 kilometriem stundā.

8. martā pulksten 17.10 Nīcas novadā pa autoceļu A11 Liepāja - Lietuvas robeža virzienā no Bernātiem uz Liepāju 1978. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Volvo" ar ātrumu 111 kilometri stundā. Tur atļauts braukt ar 70 kilometriem stundā. Vīrietis ātrumu pārsniedza par 41 kilometru stundā.

Pievieno komentāru

Grobiņas novadā