Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Daļa Grobiņas sākumskolas telpu jau nodotas ekspluatācijā 1

2017. gada 30. augustā tika uzsākti būvdarbi Grobiņas sākumskolas ēkai Skolas ielā 1. Šobrīd Grobiņas novada domes pārstāvji ziņo, ka daļa no skolas telpām jau ir pabeigtas un nodotas ekspluatācijā. 9. februāri veiksmīgi ekspluatācijā nodotas trīs pilnībā atjaunotas telpas sākumskolas kreisajā korpusā - ģērbtuve, mūzikas kabinets un skolotāju istaba mansarda stāvā.

''Būvdarbu galvenais mērķis ir uzlabot ēkas kopējo energoefektivitāti, pēc projekta izstrādes plānots sasniegt primārās enerģijas samazinājumu par 205 865,8 kWh/gadā, CO2 samazinājumu par 41,86 t/gadā,'' norāda pašvaldības pārstāve Maira Melvere.

Līdz šim veiksmīgi uzsākta ārējo norobežojošo konstrukciju siltināšana. Būvdarbus pilnībā plānots pabeigt līdz 2018. gada 1.septembrim, tajā skaitā arī teritorijas labiekārtošanas darbus.

Lai veiksmīgi turpinātu iekšdarbu būvdarbus, pārbūvēto ģērbtuvi līdz būvdarbu beigām izmantos kā klašu telpu. Tas dod iespēju būvniekiem darboties sākumskolas labajā korpusā, kas ir pilnībā nodalīts, ievērojot nepieciešamos darba drošības pasākumus, lai jau drīz skolēni mācības uzsāktu pārējās atjaunotajās telpās. Atjaunotās un ekspluatācijā nodotās telpas, sākot ar 2018. gada 12. februāri, jau tiek izmantotas, un tajās veiksmīgi ir uzsāktas mācības.

UZZIŅA

* Būvdarbu kopējās izmaksas ir  1 302 376,91 eiro, no kurām ERAF finansējuma apjoms ir 191 715 eiro;

* Valsts budžeta dotācijas pašvaldībām sastāda 8 458,01 eiro;

* Grobiņas novada domes finansējums 1 102 203,90 eiro.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Grobiņas novadā