Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Cimdeniekos uzklausa iedzīvotāju ierosinājumus gan sabiedriskā transporta problēmā, gan citos jautājumos 2

14. janvārī Grobiņas pagasta Cimdeniekos notika sapulce, kurā ar iedzīvotājiem tikās Grobiņas novada domes priekšsēdētāja vietnieki Aivars Galeckis un Genādijs Jefimovs, Grobiņas pagasta pārvaldes vadītājs Juris Dabars, sociālā darbiniece Edīte Valdmane, uzņēmuma “Grobiņas Namserviss” pārstāvis Jānis Cipriķis un Kurzemes plānošanas reģiona pārstāvis Indulis Ozoliņš.

Galvenais sarunas temats bija par izmaiņām, kas ar šā gada 1.janvāri notikušas saistībā ar sabiedriskā transporta organizēšanu Grobiņas novadā, toskait arī Cimdeniekos, kad Liepājas pašvaldība nepagarināja līgumu ar Autotransporta direkciju, kā rezultātā iedzīvotājiem ir radušās neērtības, lai nokļūtu uz darbu, izglītības iestādēm un citās vajadzībās uz Liepāju, Grobiņu, Dubeņiem un citām vietām. Grobiņas novada domes pārstāvji iedzīvotājiem izskaidroja, kāpēc šāda situācija radusies un ka sabiedrisko transportu šajos maršrutos organizē Autotransporta direkcija, kā arī lūdza izteikt priekšlikumus, kādas izmaiņas esošajā kārtībā būtu jāveic, lai cilvēkiem neradītu neērtības. Priekšlikumu bija daudz, domes pārstāvji tos apkopo un gatavo vēstuli Autotransporta direkcijai ar lūgumu Cimdenieku iedzīvotāju ierosinājumus ņemt vērā un īstenot, informē Grobiņas novada pašvaldība.

Otrs nopietnākais sarunas temats bija par namu apsaimniekošanu saistītiem jautājumiem. Daļa atbilžu tika sniegtas uz vietas, bet citiem jāmeklē risinājums sadarbībā ar iedzīvotājiem. Sapulces gaitā skāra arī citus jautājumus: par pieturvietu izvietojumu, ceļu remontiem, ūdens un kanalizācijas saimniecības sakārtošanu un tamlīdzīgi.

Uz sapulci bija ieradušies vairāk nekā 50 cilvēku. Grobiņas novada dome pateicas visiem Cimdenieku iedzīvotājiem, kas ieradās un izteica savus ierosinājums!

Pievieno komentāru

Komentāri 2

AIVARS.P

Galeckis Dabars gribētu ļoti dzirdēt kā tiem dauņi-- to smēri ielej ausī.

pirms 2 mēnešiem, 2020.01.15 19:11

Grobiņas novadā