Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bērnudārzs svin apaļu jubileju

4. aprīlī Medzes pagasta Pirmsskolas izglītības iestāde "Čiekuriņš" svinēja savu 30 gadu jubileju. Pasākumā piedalījās bērni, vecāki, pašvaldības darbinieki un bijušie iestādes darbinieki, portālam pavēstīja PII "Čiekuriņš" vadītāja Signe Svenne.

"1978. gada aprīlī Medzē atklāja bērnudārzu „Čiekuriņš’’ ar 4 diennakts grupiņām, kas varēja uzņemt 80 bērnus. Šie 30 gadi ir bijuši raibi, ar gaišākiem un tumšākiem brīžiem, bet ir liels prieks, ka iestāde ir spējusi saglabāt savu nozīmību un savu statusu, kā izglītības iestāde, kur vienmēr ir uzturējušies bērni," portālam sacīja S. Svenne.

Iestādē ir strādājušas un par to gādājušas vairākas vadītājas. Pirmā bija Vija Blūmberga, tālāk darbu turināja Brigita Jurga , Ingrīda Pinstere, Mairita Feldmane, Ilze Cēbere.

Šajos gados iestādē ir strādājuši ļoti daudzi pedagogi un tehniskie darbinieki, bet pavāre Inguna Makuže iestādē strādā jau no dibināšanas. Arī jubilejas pasākumā viņai pateicības vārdus teica Pašvaldības vadītāja un klātesošie.

S. Svenne cer, ka arī turpmāk kolektīvam pietiks spēka un radošā gara, un katrs bērns nāks uz "Čiekuriņu" gluži kā uz otrajām mājām.

Pievieno komentāru

Grobiņas novadā