Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bārtas pamatskolā katrs jaunais mācību gads tiek sagaidīts ar dubultu prieku

Bārtas pamatskola ir viena no tām mazajām lauku skolām, kas stingri turas pie savām saknēm. Lai gan skolēnu skaits tajā ir neliels, skola turpina darbību un cer, ka tā būs arī turpmāk. Skolas pedagogiem katrs jaunais mācību gads nes dubultu prieku – par tā sākumu un iespēju strādāt savā skolā.

“Strādājam. Skola ir veiksmīgi uzsākusi jauno mācību gadu,” par Bārtas pamatskolas ikdienu saka skolas mācību pārzine Daiga Sunipa. Šogad skolā mācības uzsākuši 48 bērni, savukārt pirmsskolas posmā zinības apgūst 19 audzēkņi. D. Sunipa priecājas, ka skolā strādā visu mācību priekšmetu skolotāji. Līdz ar to satraukuma par pedagogu piesaisti šajā mācību gadā nav bijis.

Šajā mācību gadā Bārtas pamatskolas pirmajā un devītajā klasē mācās pa pieciem bērniem. Liela daļa skolēnu zinības apgūst apvienotajās klasēs.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 27. septembra numurā!

Pievieno komentāru

Grobiņas novadā