Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizvadīta vijoļspēles etīžu pēcpusdiena Grobiņas Mūzikas un mākslas skolā

Otro gadu Grobiņas Mūzikas skola piedāvā apgūt Vijoles spēles programmu un šobrīd vijoles spēli apgūst trīs audzēknes, priecājas Grobiņas Mūzikas skolas darbinieki.

Lai uzstātos koncertos un piedalītos konkursos vēl gana daudz jāmācās, bet muzicēt skolā un apgūt skatuves kultūru var jau šobrīd. Vijoles spēles programmas vadītāja skolotāja Iveta Dejus 16. februāra pēcpusdienā Mūzikas skolā ciemos ielūdza E. Melngaiļa mūzikas skolas un Liepājas 2. mūzikas skolas Vijoles spēles programmas 10 audzēkņus un skolotājas Daigu Locenieci un Maiju Apenīti.

Audzēkņi, sākot no sagatavošanas grupas līdz pat 7.klasei, atskaņoja dažādas etīdes. Nelielais koncerts bija lieliska pieredze gan audzēkņiem, gan pedagogiem. Pēc koncerta bērniem bija izkustēšanās darbnīcās un skolotājiem labās prakses sarunas.

''Esam pārliecināti, ka Vijoļspēles etīžu pēcpusdiena kļūs par skolas ikgadēju pasākumu'', norāda skolas direktore Mārīte Bruža. 

Pievieno komentāru

Grobiņas novadā