Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina ar velobraucienu atklāt Grobiņas tūrisma sezonu

12. maijā Grobiņā notiks velobrauciens ''Esi aktīvs un vesels'', kurā aicināts piedalīties ikviens Grobiņas novada iedzīvotājs, kā arī citi interesenti. Šis pasākums vienlaikus būs tūrisma sezonas atklāšana Grobiņas novadā, norāda domes pārstāvji.

''Dosimies 25 kilometrus garā velobraucienā pa Grobiņas novadu. Velo brauciena maršruts Grobiņas pilsēta – Grobiņas pagasts – Gaviezes pagasts un apmeklēsim dažādus pieturpunktus, kuros uzzināsim par netradicionālām sporta un atpūtas iespējām Grobiņas novadā,'' stāsta rīkotāji.

Dalībnieki viesosies ''Lavandervillā'', kur varēs uzzināt par veselīgu uzturu un kā sagatavot pusdienu kārbu dodoties velobraucienā vai aktīvā atpūtā dabā. Ik viens dalībnieks varēs nobaudīt veselīgu ēdienreizi lai doties tālāk velobrauciena maršrutā.

Tūrisma klubā ''Oga'' būs iespēja izzināt atpūtas un ūdenssporta iespējas Grobiņas novada upēs un ezeros. Speciālisti pastāstīs par laivu veidiem, ekipējumu kā pareizi sagatavoties laivu braucienam.

Gaviezē velobrauciena dalībniekus sagaidīs Lejaskurzemes tūrisma un orientēšanas klubs ''DR-krasts'' pārstāvji, kas iepazīstinās dalībniekus ar orientēšanas sporta veidu un Rogaininga sacensību pamatprincipiem.

Grobiņas mototriāla parkā ''Viking trial'' sportisti velobrauciena dalībniekus iepazīstinās ar šo sporta veidu, sacensību pieredzi un treniņu specifikāciju, kā arī dalībniekiem būs iespēja vērot paraugdemonstrējumus.

Velobrauciens noslēgsies pie Grobiņas novada vasaras tūrisma informācijas centra ''ICafe'', kur velobrauciena dalībnieki varēs mieloties ar velo zupu, baudīt vakara akustisko koncertu.

Būs arī iepazīties ar atpūtas laivu operatora ''Krastiņu laivas'' piedāvājumu un doties izmēģinājumā braucienā pa Ālandes upi.

Reģistrācija velobraucienam ''Esi aktīvs un vesels'' no pulksten 10. Velobrauciena starts pulksten 11 no Grobiņas novada vasaras tūrisma informācijas centra ''ICafe''. Brauciens ilgs aptuveni 5 stundas. Dalība pasākumā ir bezmaksas.

Pievieno komentāru

Grobiņas novadā