Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Garīdznieki Ziemassvētkos mudina saredzēt līdzcilvēkos labo

Latvijas tradicionālo konfesiju vadītāji Ziemassvētku vakara uzrunā sabiedrībai aicināja redzēt labo savos līdzcilvēkos, atgādināja, ka darot ļaunu, cilvēki paši nodara sev pāri, kā arī uzsvēra miera nozīmi, kas jo īpaši svarīgi ir mūsdienu pasaulē, ziņo www.lsm.lv

Latvijas Romas katoļu baznīcas arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs atgādināja, cik svarīgas vērtības ir mīlestība, taisnīgums un nesavtīgums pret citiem. Taču tajā pašā laikā nedrīkst izdabāt citiem, aizmirstot part sevi - ir jāievēro līdzsvars. "Mums ir jāmāk sabalansēt un lai to panāktu ir jābūt palīdzībai ir no augšas," sacīja Stankevičs.

Latvijas pareizticīgo baznīcas metropolīts Aleksandrs mudināja ļaudis citam citā redzēt labo. Tas iespējams, ja tiek pieņemta Kristus gaisma. Viņš arī aicināja palīdzēt tiem, kam tas ir nepieciešams. Līdzīgu vēsti deva arī Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags, kurš aicināja atšķetināt samezglojušās attiecības, kādas reizēm dzīvē mēdz būt.

Visbeidzot, Latvijas Baptistu draudžu savienības bīskaps Pēteris Sproģis uzsvēra, ka šodien vairāk nekā jebkad iepriekš ir vajadzīgs miers, jo ir daudz nemiera avotu.  Cilvēki ir aizmirsuši, cik ļoti tie savā starpā ir savstarpēji saistīti. "Aprunājot citus, mēs aprunājam sevi. Apzogot citus, mēs apzogam sevi. Tas darbojas arī valstu līmeni. Bumbojot citus, mēs bumbojam sevi," teica Sproģis.

Viņš rosināja cilvēkus atvērt sevi mīlestībai un apzināties, ka svētums ir kalpot citiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas