FOTO.VIDEO: Liepājas ezerā imitē aviācijas negadījumu

PAPILDINĀTS AR BILDĒM. Liepājas ezerā šodien, 29. maijā, no pulksten 11 līdz 16 notiks apjomīgas aviācijas mācības, informē Liepājas pašvaldībā.

Aviācijas ārkārtas situācijas mācībās Liepājas ezerā tiks imitēts aviācijas negadījums ar 194 pasažieriem, iesaistot vairāk nekā 20 operatīvos transportlīdzekļus. Kopā mācībās būs iesaistīti vairāk nekā 350 dalībnieku.

Mācības notiks Liepājas ezera teritorijā ap Atteku salu, tāpēc līdz pulksten 18 mācību teritorijā nebūs iespējama caurbraukšana ar laivu vai citiem ūdens transporta līdzekļiem.

Šajā laika posmā tiks ierobežota transporta un kājāmgājēju kustība Vecās ostmalas posmā no uzņēmuma SIA "AE Partner" teritorijas virzienā uz Liepājas ezeru visā ielas garumā, kā arī Fēniksa ielas posmā no Fēniksa ielas 4 līdz krustojumam ar Veco ostmalu.

"Aviācijas mācības ir viens no apliecinājumiem, lai pierādītu, ka Liepāja var nodrošināt augstu drošību, kas saistīta ar lielāka pasažieru skaita uzņemšanu. Tās ir unikālas aviācijas mācības, lai varētu spert nākamo soli lidostas attīstībā," uzsvēra SIA "Aviasabiedrība "Liepāja"" valdes loceklis Agris Sprūde.

Mācībās piedalīsies Liepājas lidosta, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, Valsts policija, Liepājas pilsētas Pašvaldības policija, Valsts robežsardze, Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvalde, Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 44. kājinieku bataljons, Liepājas Speciālā ekonomiskā zona, "Liepājas autobusu parks", Nacionālo bruņoto spēku Jūras spēki, Ūdenslīdēju mācību centrs, Liepājas Jūrniecības koledža, Rīgas Stradiņu universitātes Liepājas filiāle, stila studija "GA Studio" un kafejnīca "Makšķernieku namiņš".

Video no mācībām skatīt šeit.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas