FOTO: Muzikālajā bankā uzvar ''Musiqq'' un ''Prāta vētras'' puišu kopdarbs

Noslēgusies Latvijas Radio 2 pop un rokdziesmu aptaujas ''Muzikālā banka 2016'' apbalvošanas ceremonija un par aizvadītā gada vērtīgāko dziesmu klausītāju, mūzikas ekspertu un tiešraides telefonbalsojuma kopvērtējumā kļuvusi ''Prāta Vētras'' un ''Musiqq'' dziesma ''Debesis iekrita Tevī'', ziņo koncerta rīkotāji.

Otrajā vietā ierindojusies Intara Busuļa dziedātā dziesma ''Miglas rīts'', bet trešās vietas ieguvējs ir Dons ar dziesmu ''Tepat''. 

Pirmo reizi finālšova vēsturē koncerta laikā notika telefonbalsojums, kam piederēja iespēja par 50% izmainīt 2. kārtas finālbalsojuma rezultātā sarindojušos dziesmu secību. Cīņa izvērtās patiesi spraiga un pirmajā vietā ierindojās, kļūstot par absolūtu līderi visās balsojumu pozīcijās, ''Prāta Vētras'' un ''Musiqq'' ''Debesis iekrita Tevī'' (1. vieta), Dona ''Tepat'' (2. vieta) un Intara Busuļa ''Miglas rīts'' (3. vieta).

Noslēguma ceremonijas šovs Ventspilī jau ierasti notika dinamiski un krāšņi, šoreiz akcentējot kontrastu pasauli. Maijas Jansones veidoto skatuves scenogrāfiju un gaismas meistaru darbu atzinīgi novērtēja kā mūziķi, tā skatītāji, izbaudot gan melnbaltos toņus koncertšova pirmajā, gan spilgto krāsu pasauli otrajā daļā.

Jau ierasti konceršovu raksturoja draudzīga gaisotne mūziķu vidū un atsaucīgi skatītāji, kuri godam bija sagatavojušies zibakcijai, ar savu līdzpaņemto atslēgu saišķu skaņām simboliski atslēdzot Muzikālās bankas seifu.  

Sirsnīga gaisotne valdīja arī Latvijas Radio 2 ceļojošajā studijā, kas atradās skatītāju zālē un no kurienes notika pasākuma tiešraide radio ēterā LR2 personību Baibas Palkavnieces un Armina Roņa vadībā.

Apbalvošanas ceremonijā visi finālisti saņēma mākslinieka Armanda Jēkabsona darinātās piemiņas veltes. Tika piešķirtas arī specbalvas – Ventspils pilsētas simpātiju balvu 1000 eiro apmērā saņēma Dons, ''Tallink'' apbalvoja pirmo trīs vietu ieguvējus un parūpējās par īpaši emocionālu apsveikumu banketa laikā šī gada jubilāriem, Muzikālās Bankas ekspertiem. Sveicot lielajās jubilejās Borisu Rezņiku (70 gadi), Viktoru Lapčenoku (70 gadi) un Uldi Marhilēviču (60 gadi), katram tika dāvanu komplekts ar VIP dāvanu kartēm.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas