FOTO: Ieskats sadziedāšanās svētkos Cīravā

28.martā Cīravas kultūras namā notika apkārtējo novadu bērnudārzu sadziedāšanās svētki, informē Cīravas muzeja un Tūrisma informācijas punkta vadītāja Sarmīte Braša.

Pasākums notiek jau piekto gadu. Šogad to rīkoja bērnudārzs "Pīlādzītis".

"Svētki šoreiz bija īpaši, jo visiem zināmais Brālītis kopā ar Karlsonu un Bokas jaunkundzi svinēja savu dzimšanas dienu. Sveikt Brālīti dzimšanas dienā bija ieradušies bērni no Vērgales, Pāvilostas un Alsungas bērnudārziem, neizpalika arī pašmāju mazo dziedātāju apsveikums," pastāsta S. Braša.

Dziesmiņas mijās ar jautrām rotaļām, Brālītis saņēma dāvanas.

Vērgales bērnudārza "Kastanītis" audzēkņi Brālītim veltīja dziesmu par sunīti Džeri, bet pāvilostnieki dziedāja par stipro jūras vēju.

Alsungas bērnudārzs bija ieradies kopā ar pirmo pavasara Stārķīti un dziedāja dziesmas par turku pupu un zvirbuļmammu, pavadījumam izmantojot dažādus sitamos instrumentus.

Cīravas bērni visus uzjautrināja ar dziesmu par mazām, zaļām vardītēm un neparastu putniņu deju ar lidošanu, kā arī ar ļoti interesantu rotaļu "Staigā, staigā, lec, lec!".

Brālīša dzimšanas dienas noslēgumā visi saņēma saldas balvas, cienājās ar svētku kliņģeriem un noskatījās multfilmu "Brālītis un Karlsons".


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas