"Džezs ir visur!" Intervija ar Evilenu Protektori

"Ļoti labi jūtos Liepājā. Man patīk, ka Liepāja ir mazāka par Rīgu. Te jūra ir blakus – pavisam īsta. Protams, cilvēku ir mazāk – tas ir gan slikti, gan labi vienlaikus. Tas nozīmē, ka tu visus cilvēkus pazīsti un tev ir iespēja ar viņiem sadarboties. Rīgā tādas iespējas nav, jo cilvēku ir ļoti daudz. Liepājā es esmu diezgan bieži. Sadarbojos ar Bruņoto spēku bigbendu, reizi pusgadā noteikti dziedu ar viņiem kopā. Braukāju uz šejieni, esmu diezgan regulārs pilsētas viesis," intervijā laikrakstam "Kursas Laiks" stāsta dziedātāja Evilena Protektore.

Viņa Liepājā bija ieradusies, lai piedalītos Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas organizētajā "Jam Session", kas jauniešiem dod iespēju uzspēlēt kopā ar zināmiem māksliniekiem.

"Studentam tas nozīmē iespēju mācīties praksē, mācīties no pieredzējušiem mūziķiem. Savukārt pieredzējušiem mūziķiem tas ir svarīgi, jo jauniešiem ir savas idejas, sava pasaule – tā ir cita paaudze. Vienmēr var smelties no viņiem iespaidus, iedvesmu," saka E. Protektore.

Intervijā viņa stāsta par šovā "Izklausies redzēts" gūto pieredzi, džeza "tusiņu" mūsdienās un to, kā tikusi pie sava neparastā vārda.

Interviju lasiet 24. maija "Kursas Laikā"!

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas