Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vilnis Dragunas: Nodokļu politika ir netaisnīga 16

Latvijā pie varas esošais valdošais politiskais spēks "Vienotība" 12. Saeimas vēlēšanās startēs ar kārtas numuru 4. No Liepājas un novadiem sarakstā iekļauti četri kandidāti, no kuriem trīs uz Saeimas deputāta krēsliem pretendē pirmo reizi. Viņi ir: SIA "Liepājas autostāvvietas" izpilddirektors un "Vienotības" Liepājas nodaļas vadītājs Armīns Robežnieks, SIA "Tolmets" izpilddirektors Guntis Čukurs un Durbes novada domes izpilddirektora vietnieks Vilnis Dragunas. Uz Saeimu atkārtoti vēlēšanām no Liepājas balotējas Ints Dālderis, kuru pazīstam gan kā bijušo kultūras ministru, gan kā koncertzāles "Lielais dzintars" projekta vadītāju.

“Vēlēšanās piedalāmies, jo mūsu biedri mums izrādījuši uzticību, arī paši vēlējāmies kaut ko darīt, mainīt, nesēdēt malā,” saka G. Čukurs. “Gribam strādāt tautas interesēs.” “Vienotība” galveno akcentu liek uz sociālās un ienākumu nevienlīdzības mazināšanu.

V. Dragunas: “Mana līdzšinējā pieredze ir bijusi pašvaldību vadībā, esmu ticies ar iedzīvotājiem, tostarp arī ar pašu nabadzīgāko slāni, un zinu viņu vēlmes, vajadzības. Šķērslis mūsu valstī ir lielie nodokļi, ar kuriem aplikti arī strādājošie, kas nopelna maz. Tā ir problēma – tādēļ arī uzņēmēji nav ieinteresēti radīt jaunas darba vietas. Mana vēlme būtu sakārtot likumdošanu šajā jomā. Man ļoti sāp, ka tie, kas pelna maz, aplikti ar tādiem pašiem nodokļiem kā tie, kuriem ienākumi ir augsti. Strādājošajiem ar zemiem ienākumiem vienīgais minimālais atvieglojums ir tādā gadījumā, ja ir apgādājamie.”

A. Robežnieks norāda: “Saeima tomēr ir kā liela ģimene, bet daudzi piemirst, ka tā ir visa Latvija. Zūd atbildība pret valsti kopumā. Daudzi lieto saukļus, kam ir tukša jēga, tiek izmantoti vājie posmi, punkti, ko sola risināt, lai tādējādi iegūtu cilvēku uzticēšanos. Solītais ātri tiek aizmirsts. Tas arī attiecas uz valdības reģionālo politiku – tik domā par Rīgu vien, bet reģioni paliek otrajā plānā.”

V. Dragunas šo jautājumu noslēdz, sakot: “Pašvaldībām ārpus Rīgas ir jādod lielāka vara, ietekme, lai būtu šī vienlīdzība. Valsts nebeidzas pie Rīgas robežām!”. “Vienotības” biedri vēlētos, lai arī starp ministrijām būtu skaidra savstarpēja sadarbība. “Pašreiz tās nav vienotas – komunikācija starp tām ir vāja!” secinājis V. Dragunas.

Daudz plašāk "Kursas Laika" 8. septembra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 16

Inga

Cienījamais Dragunas kungs kaut mazdrusciņ tiec galā ar saviem pienākumiem Durbes novadā un tikai tad vari mēģināt ko vairāk! Jā, ja tādi kadri kandidē........:)

pirms 3 gadiem, 2014.09.08 21:54

Inga 2

Ja esi Inga, tad Tavas mieles attiecībā uz Dragunas noniecināšanu nāk no Radzēviča nevaldīšanu Durbē, kura laikā novads tika izsaimniekots. aicinu iepazīties ar dokumentiem, kuri nonākuši korupcijas novēršanas redzeslokā. Malacis Vilni, kandidē, daudzi tevi atbalsta.

pirms 3 gadiem, 2014.09.09 08:34

Milda

Viss ok, uz priekšu. Tur augšā vajag arī mūsu novada pārstāvi. Visu cieņu, lai izdodas:)!!!

pirms 3 gadiem, 2014.09.09 08:13

Arnolds

No mūsu novada pārstāvi vajag, bet ne tak šito grābsli...

pirms 3 gadiem, 2014.09.11 17:00

Zenta

KNAB administratīvi soda Durbes novada domes izpilddirektora vietnieku.
KNAB izskatot administratīvā pārkāpuma lietas materiālus par Durbes novada domes izpilddirektora vietnieku V.Dragunas, konstatēja, ka V.Dragunas nav ievērojis likuma „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” (IKNL) 7.panta piektajā daļā noteiktos amata savienošanas ierobežojumus.
V.Dragunas valsts amatpersonas amata savienošana ar minēto amatu bija aizliegta.
KNAB pieņēma lēmumu par valsts amatpersonas amata savienošanas ierobežojumu pārkāpšanu saukt V.Dragunas pie administratīvās atbildības pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 166.30 panta.

pirms 3 gadiem, 2014.09.09 18:28

padonieks

Fui Zentiņa,tā nevajag! Ja ko zini tad paturi pie sevis. Mūsu Vilnītis salīdzinot ar pat reiz pie varas esošiem ir zelta gabalinš.

pirms 3 gadiem, 2014.09.09 19:50

kalkulators

Sāksim ar finanšu disciplīnu un iepriekš saskaņotiem darbiem, tad arī darbs būs novērtēts un atbalstāms!

pirms 3 gadiem, 2014.09.10 11:21

To padonieks

"Fui Zentiņa,tā nevajag! Ja ko zini tad paturi pie sevis. Mūsu Vilnītis salīdzinot ar pat reiz pie varas esošiem ir zelta gabalinš."
Ko jūs ar to domājāt? Vai ir pamats uztraukties par pašreizējās varas godīgumu?

pirms 3 gadiem, 2014.09.10 12:17

padonieks

Vai Jūs no mēnes esiet nokritis ? Kad par patreizējiem neko neesiet sadzirdējis.

pirms 3 gadiem, 2014.09.10 16:56

kvadrātsakne

Ko tad patreizējie sliktu tādu sadarījuši? Padonieks par kuili bez pautiem vairāk jau neko nezina...

pirms 3 gadiem, 2014.09.10 18:42

Durbenieks

Nu ļoti gribētos iepazīties ar durbes novada budžetu un naudas izlietojumu.
Solīja tak ka regulāri atskaitīsies iedzīvotājiem!!!!!

pirms 3 gadiem, 2014.09.10 12:35

Solītājs

Solījām filmēt un rādīt domes sēdes pēc principa - Kā var nesolīt. Tas taču bija pirms vēlēšanām . Nu solām atkal!

pirms 3 gadiem, 2014.09.10 20:25

Zivju bende

Jā jā, un Durbes ezerā arī vietējiem lētāk solīja.
Kā var nesolīt!!!!

pirms 3 gadiem, 2014.09.11 14:08

Rembo

Labāk vispirms izdarāt ko sava novada labā un pēc tam gudri muti brūķējat!

pirms 3 gadiem, 2014.09.11 16:58

Barotājs

Šeit kāds ko ir sajaucis, ne jau mēs esam domāti lai piepildītu SILI, bet jūs, lai strādātu mūsu labā.
Izdariet kaut pusi no tā, ko izdarīja iepriekšējais sasaukums un priekš jums jau tas būs daudz.

pirms 3 gadiem, 2014.09.12 09:48

Durbes novadā