Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecpils Kultūras un atpūtas centra vadību uzņemas bijusī Dunalkas kultūras nama vadītāja Inta Dreimane 6

Durbes novada domes decembra sēdē pieņemts lēmums par iestādes “Kultūras un atpūtas centrs Vecpilī” vadītāju iecelt iepriekšējo Dunalkas kultūras nama vadītāju Intu Dreimani.

Durbes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andrejs Radzevičs atklāj, ka konkursam, kas tika izsludināts, lai atrastu vadītāju Kultūras un atpūtas centram Vecpilī, bija pieteikušies četri pretendenti. No tiem divi uz darba interviju neesot ieradušies. “Pēc intervijas tika lemts amatam virzīt Intu Dreimani,” atklāj A. Radzevičs.

Domes priekšsēdētāja vietnieks atzīst, ka I. Dreimane amatam virzīta galvenokārt pieredzes un kultūras situācijas pārzināšanas dēļ. Iepriekš I. Dreimane bija Dunalkas kultūras nama vadītāja, taču līdz ar jauno amatu šo vietu atstājusi. A. Radzevičs gan uzsver, ka satraukumam nav pamata un Dunalkā kultūras dzīve līdz ar to nav apstājusies. 

Jau rakstīts, ka bijusī Vecpils saieta nama vadītāja Ruta Hūna savu vietu zaudēja, kad šis amats tika likvidēts, un iesūdzēja Durbes novada domi tiesā. 

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 4. janvāra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 6

“Kultūras un atpūtas centrs Vecpilī”....

Lai sakoptu šo kultūras centru, tika paveikts milzīgs darbs daudzu gadu garumā ,šos darbus vadīja, organizēja un cīnījās vadītāja Ruta Hūna.Stalto ,atjaunoto namu pieņēma un kā nederīgu lietu Rutu Hūnu izmeta . Pašlaik notiek tiesas darbi .Pirmās tiesas spriedums -nekavējoties atjaunot darbā -ignorēts !!! ,un...iecelta Dunalkas kultūras nama vadītāja Inta Dreimane.
To , ka notiek netaisnība , notiek cīņa par sakoptas vietas apsaimniekošanu , bet ka tik nežēlīgi, netaisni, beztiesiski mazā novada, neaptverami, nesaprotami .
Brīvā Latvijā, simtgades un Jaunā gada priekšvakarā .
Joprojām cūcības Jaunajā gadā turpinās -diemžēl un -
par to kāds liekulīgi līksmo un priecājas .

pirms gada, 2019.01.04 10:56

Zigrīda Andris

LAIMĪGU MIERĪGU SATICĪBU JAUNO .Cieniet cits citu visi mēs esam cilvēki.

pirms gada, 2019.01.10 09:06

interesanti

kurš gan ir tas ,kas jūsuprāt liekulīgi līksmo un priecājas?

pirms gada, 2019.01.04 20:45

nenosaucot,zināmi ļaunuma

organizētāji un izpildītāji.Ir panākts ka kādam alkatīgam pārim nu ir iespēja bādēties katru mīļu vakariņu labiekārtotās kultūras centra dušās .
Tad ,kad bija melnais darbs nemanīja ne vienu kungu no Durbes puses .Tagad spriņģo apkārt centram kā melnas nepatīkamas mušas uz aiziešnu nebūtībā.

pirms gada, 2019.01.14 16:26

Labi

No cikiem līdz cikiem vakaros ir tā alkatīgā pāra bādēšanās,jāiet paskatīties ,kuri tad ir tie vainīgie!

pirms gada, 2019.01.14 19:51

Vecpilī arī esot pašdarbības teātris,

kuru vada laulāts pāris, bet...reģionālajā skatē jau kuro gadu nepiedalās ,bet tas taču ir kolektīva atskaites punkts. Nav jau stāsts par to, vai tiec tālāk uz finālu vai ne, bet tā ir atbildība pret nodokļu maksātājiem ,kuru iekasētā naudiņa tiek maksā par pulciņa darbu,vai arī par ne darbu ....

pirms 11 mēnešiem, 2019.02.26 09:00

Durbes novadā