Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecpils kultūras dzīves kūrētāja Inta Dreimane pagasta iedzīvotājus iedala trīs kategorijās un domā, kā izklaidēt tos visus

Vecpilniece Inta Dreimane ar kultūras jomu ir saistīta jau sen. Iepriekš bijusi Dunalkas kultūras nama vadītāja, bet, kad bijusi iespēja pretendēt uz līdzvērtīgu amatu dzimtajā Vecpilī, nolēmusi šo iespēju garām nelaist. Kopš pagājušā gada izskaņas viņa ir Vecpils kultūras un atpūtas centra vadītāja.

I. Dreimane nenoliedz, ka prieks par jauno darba iespēju mijies ar bēdīgiem brīžiem, vērojot ažiotāžu, kas sacelta ap konkrēto situāciju. “Kursas Laiks” jau vairākkārt rakstījis, ka Ruta Hūna, kura iepriekš vadīja Vecpils saieta namu, pēc sava amata likvidēšanas tiesā iesūdzējusi novada pašvaldību.

“Te visi ir savējie – te es zinu, kam ko varu paprasīt. Visi, kurus esmu uzrunājusi, ir bijuši ļoti atsaucīgi,” jauno darba vietu raksturo I. Dreimane. Viņa slavē vecpilnieku aktivitāti un vēlmi iesaistīties dažādos pagastā notiekošajos pasākumos.

Vecpils kultūras dzīves kūrētāja gan neslēpj, ka vietējo iedzīvotāju kopumā paliek arvien mazāk. “Ir mājas, kas paliek tukšas. Bērnu bērni vairs nenāk atpakaļ.” Tieši tādēļ esot svarīgi turēt rūpi par pagasta kultūras dzīvi, lai dotu iespēju vietējiem sanākt kopā un baudīt pozitīvas emocijas. “Smejamies, ka mums te, Vecpilī, ir pensionāri, bezdarbnieki un maiņu strādnieki. Nu tad ir jādomā, kā viņus izklaidēt,” saka I. Dreimane. Pagastā ir ļoti maz jauniešu, viņi paretam dzimtajā pusē ierodas vien nedēļas nogalēs.

Plašāk par Intas Dreimanes iecerēm Vecpils kultūras dzīvē lasiet "Kursas Laika" 4. aprīļa numurā!

Pievieno komentāru

Durbes novadā