Vecpilnieki var strādāt ar interaktīvo tāfeli 2

Interaktīvā tāfele bija paredzēta Vecpils pamatskolai valsts mērogā realizētā izglītības procesa modernizācijas projektā. Kamēr tā nokļuvusi līdz Vecpilij, skola jau likvidēta. "Tā šī tāfele tika man," stāsta J. Aigars. Viņš uzskata, ka mūsdienīgā bibliotēkā šāda ierīce ir norma. Tiesa, sastopamas tikai pašvaldībās, kas to var atļauties.

Bibliotekārs tāfeli cenšas aktīvi izmantot darbā gan ar bērniem, gan pieaugušajiem. Bijušie Vecpils skolas skolēni ar jauno ierīci var darboties, apmeklējot šeit notiekošos interešu pulciņus, kā arī var individuāli mācīties skolā neapgūto.

Ar tāfeli strādā arī pieaugušie, kuri piedalās dažādos projektos. J. Aigars uzsver, ka jaunās tehnoloģijas ienāk tik strauji, ka ļoti jāseko līdzi, lai ko nepalaistu garām, un laukos bibliotēka ir informācijas centrs, kur pieaugušajiem tās apgūt un izmantot.

Plašāk 5. oktobra "Kursas Laikā"!

Pievieno komentāru

Komentāri 2

vecpilniece

Nu Aigar proties un tāfeli atdod skolai, lai bērni apgūst jaunās tehnaloģijas

pirms 8 gadiem, 2012.10.07 15:44

ja jau skolas

Vecpilī diemžēl vairs nav ,tad , nodotiet jauno tehnoloģiju skolai ,kurā bērni joprojām mācās un kur tāfele nepieciešama. J. Aigaram jāsaprot ,ka jaunās tehnoloģijas nav domātas pāris cilvēkiem ,bet
... valsts mērogā realizētā izglītības procesa modernizācijas projektā...

pirms 8 gadiem, 2012.10.07 09:41

Durbes novadā