Vecpilī tiekas ar mākslinieci Ainu Liepu

Vecpils Saieta namā trešdien, 24. februārī, notika mākslinieces Ainas Liepas darbu izstādes noslēguma pasākums, kurā varēja satikt arī pašu mākslinieci.

Visu februāra mēnesi Vecpils Saieta namā bija apskatāma A. Liepas darbu izstāde. A. Liepa jau ir cienīga vecuma kundze, kura savu laiku pavada lietderīgi un interesanti. Viņa veido ainavas un dažādas glezniņas no dzijas, informē Durbes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Gita Stepanoviča.

Glezniņu izmēri ir dažādi, gan lielāki gan mazāki. Ainas kundzei ir dažādas aizraušanās. Ne tikai glezniņu veidošana no dzijas, bet arī darbiņu veidošana no dabas materiāliem, eņģelīšu kolekcionēšana un pat dzejoļu rakstīšana. A.Liepa ir aktīva pensionāre, kura nūjo, apmeklē domubiedru grupas un izstāda savus darbiņus.
 
Uz izstādes noslēguma pasākumu bija ieradusies arī pati Ainas kundze. A.Liepa atzīst, ka vairs neapmeklē savu darbu izstādes, kuras ir tālu no mājām. Bet šoreiz tika izdarīts izņēmums un Ainas kundze atbrauca no Kaķeniekiem uz Vecpili, lai interesentiem pastāstītu un parādītu kā top viņas darbi.

Pievieno komentāru

Durbes novadā