Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecpilī atjaunos folkloras ansambļa tradīcijas

Durbes novada Vecpils pagasta Saieta namā plānots nokomplektēt folkloras ansambli, kas nozīmē atjaunot šī kultūras pulciņa tradīcijas pagastā.

Folkloras ansamblis pagastā vairs nepastāv, kopš tikusi likvidēta pamatskola, pastāsta Vecpils Saieta nama vadītāja Ruta Hūna, piebilstot: "Tad mums bija bērnu folkloras ansamblis, tagad komplektējam pieaugušo tradīciju kopu." R. Hūna aicina, ka drīkst iesaistīties visu vecumu interesenti.

Uz pirmo dalībnieku tikšanās reizi nav atnācis iecerētais dalībnieku skaits. "Bija atnākuši vien daži interesenti, pārējie pievienosies līdz mēneša vidum," norāda Saieta nama vadītāja. Mēģinājumi un tikšanās ar folkloras ansambļa vadītāju Kristapu Sudmali plānoti trešdienās pulksten 11 Vecpils Saieta namā.

"Folkloras ansamblī pašlaik darboties interesi izteikuši vietējie iedzīvotāji, taču drīkst iesaistīties arī apkārtējo pagastu un arī citu novadu ļaudis," mudina R. Hūna.

Plašāku informāciju par dalību ansamblī var iegūt, zvanot pa tālruni 29166729.

Pievieno komentāru

Durbes novadā