Taps pirmais peldbaseins Liepājas rajonā 1

Dunalkas pagastā noslēgusies peldbaseina būves sabiedriskā apspriešana, un provizoriskie dati liecina, ka to atbalsta ne tikai vietējie iedzīvotāji.

“Galvenais bija noskaidrot, vai cilvēkiem tas ir vajadzīgs,” motivē pagasta projektu koordinatore Santa Bucika. Iedzīvotāji savas domas varēja paust gan vēstulēs, gan sapulcē, gan parakstoties. Provizoriskie vērojumi liecinot, ka viņu attieksme ir pozitīva. Atbalsts saņemts arī no citu pašvaldību – Aizputes, Durbes, pat Liepājas – iedzīvotājiem.

Pagasta padomes sekretāre Aiva Kasparoviča piebilst, ka ideju atbalstījuši ne tikai skolēni un jaunieši: “Cilvēki gados, kuri parakstījās, domāja par bērniem un mazbērniem. Taču daļa ir tādu, kuri iekšēji ir par, bet skaļi to nepauda –, sak’, nospriedīs arī bez manis”.

Bijusi arī doma par stadiona būvniecību. S. Bucika norāda, ka tas būtu vairāk izmantojams sportistiem, bet baseins – daudz plašākai publikai. Cilvēki sacījuši, ka skriet neiešot, bet peldēt gan.

Pašlaik tiek apkopoti sabiedriskās apspriešanas rezultāti, ko prezentēs nākamajā pagasta padomes sēdē. Deputāti jau esot gan studējuši Ministru kabineta noteikumus par šāda tipa būvēm, gan meklējuši atbilstošus attēlus.

“Skatījāmies, vai varēsim tik augstu uzkāpt,” atklāj S. Bucika. Pagaidām “zemūdens akmeņi” šās ieceres sekmīgai realizācijai neatklājoties. Baseina precīzā atrašanās vieta un izskats būšot projektētāju ziņā. A. Kasparoviča pieļauj iespēju, ka izmaksu segšanai pagasta padome piesaistīs investorus.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Durbes novadā