Šogad uz Liepājas šosejas remontdarbus plānots veikt 57,3 kilometru garumā 1

Kopumā šogad uz Liepājas šosejas remontdarbus plānots veikt 57,3 kilometru garumā, informē "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).

Rudenī beigs segas pastiprināšanas darbus posmā no Durbes līdz Grobiņai (no 163,28. līdz 185,80.kilometram), kā arī Apšupes ceļa pārvada pār dzelzceļu pārbūvi 38,7.kilometrā. Paredzams, ka vēl šajā sezonā būvdarbi tiks sākti arī posmā no tilta pār Lielupi pie Kalnciema līdz krustojumam ar Jelgavas-Tukuma ceļu (no 24,4. līdz 38,2.kilometram). Remontdarbu laikā tiks veikta arī tilta pār Lielupi rekonstrukcija, darbu laikā tilts tiks pilnībā slēgts satiksmei, un tā apbraukšanai tiks izbūvēts pagaidu tilts.

Kā ziņots, sākušies būvdarbi autoceļa Rīga-Liepāja posmā no Apšupes pārvada pār dzelzceļu līdz Anneniekiem Tukuma un Dobeles novadā. Līdz ar segas pastiprināšanas darbiem tur tiks atjaunoti arī tilti pār Bērzi un Bērzupīti.

Būvprojektu izstrādāja SIA "Projekts 3", bet būvdarbus veic SIA "Strabag". Līgumcena ir 9,793 miljoni eiro, un šos darbus līdzfinansē Eiropas Savienības Kohēzijas fonds. Būvdarbiem paredzētas 270 kalendārās dienas.

Satiksme remontdarbu posmā tiek organizēta ar ceļa zīmēm, un braukšanas ātrums ir ierobežots līdz 70 un 50 kilometriem stundā. Darbus izvēršot, satiksme tiks regulēta ar astoņiem luksoforiem, un būs jārēķinās ar ievērojami ilgāku ceļā pavadīto laiku.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

harlamovs

jopcikmiz, nu jau vairs Liepajas shoseja nav izbraucama- luksofori no vienas vietas. Katru dienu tur braucu un skatos, ka tur nevienam laikam neruup darba gaita.. viss notiek leeni! Kaads tiem buvniekiem ir darba laiks? No 11 riitaa liidz 3 dienaa? Kaa braucu garaam, taa tehnika vien tur staav, nekas nenotiek!
Un kapec ir jāapņekā pieci mazi gabali, ja tehnikas vieniibas pietiek tikai vienai vietai? Kas taa par debiilu loģiku? Panjem vienu gabalu - uztaisa un iet pie naakamaa! Viens luksofors un miers maajaas! Tagad ja kkadi chetri un reali darbs notiek tikai vienaa posmaa! visu vasaru man no Durbes lidz Liepajai bus jaabrauc 2 stundas, joptvai?!?!

pirms 6 gadiem, 2015.04.04 18:06

Durbē