Saslimšanas ar Covid-19 vairs nav reģistrēta arī Grobiņas novadā un Durbes novadā 3

Pieaugot no Covid-19 atveseļojušos skaitam, aktīvas saslimšanas vairs nav reģistrētas arī Durbes novadā un Grobiņas novadā, kā arī Ventspilī, Daugavpilī un Talsu novadā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotie dati.

Līdz ar to pašvaldību skaits, kurās reģistrētas aktīvi saslimšanas gadījumi, sarucis līdz 42, vēsta LETA.

Lejaskurzemē vienīgā vieta, kur ir reģistrēti saslimušie, ir Liepājā. Tajā ir viens līdz pieci gadījumi. Durbes novadā, Grobiņas novadā, Aizputes novadā un Priekules novadā saslimušie ir izveseļojušies. Savukārt Vaiņodes novads, Nīcas novads, Rucavas novads un Pāvilostas novads spēja izvairīties no Covid-19.

No pašvaldībām, kurās iepriekš inficēto skaits pārsniedza piecus, pēdējās dienās visvairāk atlabušo reģistrēti Rīgā, kur kopējais aktīvo saslimšanu skaits samazinājies par 12 - līdz 65 gadījumiem. Tāpat trīs cilvēki atlabuši Valmierā, kur tagad ir septiņi aktīvi infekcijas gadījumi, bet viens Kocēnu novadā, kur tagad ir astoņi inficētie.

Vienīgais jaunais saslimšanas gadījums ar Covid-19 pēdējā diennaktī reģistrēts Jelgavas novadā, kur iepriekš visi inficētie bija atveseļojušies. Inficētais ir vecumā no 50 līdz 59 gadiem.

Aktīvi saslimšanas gadījumi joprojām reģistrēti Ludzas, Ciblas, Alūksnes, Bauskas, Baldones, Burtnieku, Cēsu, Daugavpils, Garkalnes, Kārsavas, Kocēnu, Kokneses, Krustpils, Kuldīgas, Ķekavas, Lielvārdes, Limbažu, Līgatnes, Mārupes, Ozolnieku, Pārgaujas, Priekuļu, Riebiņu, Rugāju, Rūjienas, Salacgrīvas, Salaspils, Saldus, Sējas, Siguldas, Skrundas, Smiltenes, Stopiņu, Tukuma, Valkas un Vecpiebalgas novados, kā arī Valmierā, Jūrmalā, Liepājā, Jēkabpilī un Rīgā.

Jau ziņots, ka pēdējā diennaktī, veicot 1691 testu, Latvijā konstatēts viens jauns Covid-19 inficēšanās gadījums.

Latvijā kopumā ir veikti 129 836 izmeklējumi uz Covid-19, saslimšana konstatēta 1098 personām, bet 28 ar Covid-19 inficētas personas mirušas.

No Covid-19 Latvijā ir atveseļojušies 875 pacienti jeb nepilni 80% no reģistrētajiem saslimušajiem, kas nozīmē, ka patlaban ir 195 aktīvi saslimšanas gadījumi.

Pēdējās diennakts laikā slimnīcā ievietots viens pacients ar Covid-19. Patlaban stacionāros ārstējas astoņi pacienti, no kuriem septiņi ir ar vidēji smagu, bet viens - ar smagu slimības gaitu. Līdz šim no stacionāriem izrakstīti 170 pacienti, taču šis skaitlis ietver gan atlabušos, gan mirušos.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Dusmīgais

Divi vakar no Zviedrijas atbraukušie tusē pa Grobiņu un apkārtni!

pirms gada, 2020.06.16 14:47

kodivs

Grobiņā visiem viss pie kājas. No pašvaldības līdz lumpeņiem. Varbūt abi viens un tas pats. :)

pirms gada, 2020.06.16 21:47

Neapmierinātais

Kazdangā a no Zviedrijas tusē apkārt

pirms gada, 2020.06.17 11:56

Durbē