Sakoptību ierauga ne tikai centrā

Dunalkas pagastā noslēdzies konkurss “Sakoptākā sēta”, kas tika izsludināts, lai popularizētu daiļdārzu veidošanu un veicinātu dzīves un darba vietas labiekārtošanu.

Dunalkas pagasta kultūras nama vadītāja Iluta Biele pastāsta, ka šogad izdevies iekustināt iedzīvotājus skaistāko sētu pieteikšanai konkursam. To sakoptību “pēc punktiem” izvērtēja četri žūrijas pārstāvji.

No konkursam pieteiktajām 11 lauku viensētām visvairāk punktu ieguva Daces un Artūra Grasmaņu “Čuči”. Otrajā vietā Dzintras Doniņas māja “Mīlnieki”, bet trešajā – Zigrīdas Mantejas “Turaidas”.

“Čuči” ar ideālo sakoptību pārsteiguši jau pirmajā acu uzmetienā. Pie tam šajā sētā vienīgajā no apmeklētajām bijis masts karogam. Savukārt uz Jankovu ģimenes “Blusām” vērtētājiem nācies kājām veikt kilometru pa dubļainu ceļu, bet nomaļajā vietā priekšā – kārtība un skaistums.

No abām pieteiktajām daudzdzīvokļu mājām “Dimanti” nedaudz pārspēja “Ieviņas”. Savukārt uzņēmumu grupā par līderi izvirzījās pagasta padome, aiz sevis atstājot Rāvas pamatskolu un ZS “Krastmaļi”.

Konkursantu godināšanas pasākumā pirmo vietu ieguvēji saņēma goda rakstu un dāvanu karti no “Grobiņas ziedi”, bet bez “nieciņa” savas mājas izdaiļošanai nepalika neviens.

“Dunalkas pagastā vēl ir tik ļoti daudz skaisti sakoptu sētu, kuras netika pieteiktas konkursam,” novērojusi I. Biele. Viņa pauž cerību, ka nākamgad dunalcnieki būs vēl aktīvāki, piesakot savu līdzcilvēku sētas konkursam.

Pievieno komentāru

Durbes novadā