Rāda priekšzīmi privātīpašniekiem

Durbes novada pašvaldība radusi iespēju pilsētas centrā veikt iepriekš neplānotus remontdarbus. Sakārtot savus īpašumus dome mudina arī privātīpašniekus.

Durbē, Raiņa ielā, tiek remontētas divas pašvaldībai piederošas dzīvojamās mājas. Ēkai ar numuru 39 maina jumta segumu un remontē fasādi. Ēka ir apdzīvota, un iemītniekiem līdz novembrim, kad remonts jāpabeidz, būs jāpiecieš neērtības, jo dzīvokļos mainīs grīdas un griestus.

Šai ēkai ar speciālām skavām jāsavelk gals, lai tas nesabruktu, stāsta Durbes novada domes izpilddirektors Vilnis Kārkliņš.

Darbu izmaksas ir 24,7 tūkstoši latu, un tos veic SIA “SK Lauktehnika”. Savukārt ēkai ar 21. numuru tikai uzlabos fasādi, kas izmaksās 12,4 tūkstošus latu. Tur strādās AS “Būvmeistars”.

Bijusi iecere remontēt arī māju Skolas ielā 2, bet iepirkuma konkurss šajā adresē beidzies bez rezultāta – neviena būvfirma nav atsaukusies.

Atkārtotu konkursu dome pašlaik neizsludināšot, jo budžetā papildus ienākušie līdzekļi, kas ļāva veikt remontu, jau būšot izsmelti.

Pievieno komentāru

Durbes novadā