Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Putra: Strādāšu visas Kurzemes interesēs 15

Durbes novada domē priekšsēdētāja vietnieka pienākumus Edgara Putras vietā sācis pildīt Ainars Reņģe. Edgars Putra ieguvis Saeimas deputāta "mīksto mandātu", piektdien, 28. novembrī, raksta "Kursas Laiks".

Durbes novada priekšsēdētāja jaunais vietnieks Ainars Reņģe domē ievēlēts no saraksta "Par vienotu novadu". Viņš vēlēšanās nebija izpelnījies nevienu svītrojumu, tikai 74 plusus.

Edgars Putra, uzsākot darbu Saeimā, nedaudz riskē, jo "mīkstais mandāts" ir spēkā līdz brīdim, kamēr viņa partijas biedre Dana Reizniece-Ozola būs ekonomikas ministre. "Es saglabāju iespēju atgriezties Durbes domē kā deputāts, ja gadījumā Reizniece-Ozola atgriežas deputātos. Protams, domes priekšsēdētāja amatu vairs nevarēšu atgūt – to apzinos. Piektdienas Durbes novada domes sēdē tiks apstiprināts tas, ka nolieku deputāta mandātu pašvaldībā un manā vietā stājas partijas biedrs Ojārs Petrēvics," "Kursas Laikam" apstiprina E. Putra.

"Es pastiprināti interesēšos ne tikai par Durbes novadu vai Liepājas pusi, bet drīzāk par visas Kurzemes interesēm, jo tie divi cilvēki, kuriem bija tiesības saņemt "mīksto mandātu" pirms manis bija no Ventspils," atklāj E. Putra.

Plašāk "Kursas Laikā"!

Pievieno komentāru

Komentāri 15

augs

Nevis par visu Kurzemi,, bet par savu kabatu, jo kā jau graudinieks, noteikti aktīvi lobēsi savas intereses, tai skaitā, kompensācijas kuras tagad grasās pieteikt graudkopji.

pirms 3 gadiem, 2014.11.28 08:58

padonieks

Cienītais kungs? Lūdzu neapvainojiet mūsu novada augsti cienījamo graudinieku.

pirms 3 gadiem, 2014.11.28 21:14

Nepārstrādājies

Ko nozīmē - strādāt visas Kurzemes labā? Vai vispār te ir skaidrs, kādas intereses ir visai Kurzemei? Izglītība, medicīna, sociālā sfēra, darba vietas, lauku problēmas, ceļi un tā tālāk šīs sfēras.Un katrai sfērai vēl savas problēmas un nianses sazarotas. Tur paies n-gadi lai vispār saprastu šīs visas problēmiņas un tad var tikai kaut ko sākt tās risināt. Tāpēc jau mēs esam tur, kur esam. Bet solīt jau jau var un apņemties kaut ko darīt. Un atkal kaut ko ......... Un sākas viss no gala.

pirms 3 gadiem, 2014.11.28 11:08

Padonnieks

Nu velna zēns, tas mūsu Edžus!!! Plāni kā Ādoļfam?

pirms 3 gadiem, 2014.11.28 14:19

augs

Jālobē nav vispār neviens, ne graudi, ne piens, ne dārzeņi, ne ogas, ne augļi, ne zivis , neviena nonaze, un papildus atbalstu no valsts budžeta ar nevajag nevienai nozarei, jo viss ir atkarīgs no paša saimnieka, ja saimniekam galva ir uz pleciem ne tikai lai bļautu, bet arī lai domātu, tad dzīvotspējīga ir jebkura lauksainiecības nozare. Ja neproti saimniekot, tad likvidējies! Būs citi, kam galva strādā un kas ieņems tavu vietu tik ātri ka pat attapties nepaspēsi.

pirms 3 gadiem, 2014.11.28 18:31

kriksis

Ar ko tad graudinieki sliktāki par pieniniekiem.Uz priekšu gaidu kompensācijas un ne tikai,velos lai tiešām bērniem būtu bezmaksas izglītība,jo visi speciālistu pakalpojumi ir par maksu.

pirms 3 gadiem, 2014.11.28 13:05

sdgfasdfgv

ar ko vispār graudinieki ar pieniniekiem atšķiras no jebkura cita biznesa. katru gadu graudiniekiem problēma, tad pa mitru, tad cena nav, tad vēl kas, pieniniekiem līdzīgi, bet cita biznesa darboņiem neviens nepalīdz, neiet, domā pats ko dari. Aizgājis viss ir tik tālu, ka visu laiku prasa kompensācijas, jau apnicis ka ņaud katru gadu. Lielākajai daļai cilvēku ar problēmām jācīnās, bet šiem tik kompensācijas kompensācijas.

pirms 3 gadiem, 2014.11.28 13:17

mute

Tieši tā Lauksaimniecībā bez graudu audzēšanas un piena slaukšanas ir vel citas nozares .Un neaizmirsīsim, ka tiek saņemtas subsīdijas. Ja kurpnieks nevar sev iztiku nopelnīt, jābeidz bizness Tā ari lauksaimniekiem.

pirms 3 gadiem, 2014.11.28 13:22

ES

Graudenieki Latvijā izaudzē 2 milj. t graudus, lielu daļu eksportē un maksā lielus nodokļus, tādēļ mēs savu panāksim,muldiet vai nē!

pirms 3 gadiem, 2014.11.28 14:11

augs

Nu un kas man no tā, ka eksportē? PVN uz eksportu atmaksā atpakaļ, citi nodokļi. Kādi? Akcīzes?.. Bezakcīzes degviela, IIN vai UIN, nu komon.. kā gada beigas tā jauns traktors, mašīna vai vēl kāds krāms. Ir aizgājis jau tik tālu ka pērk pat krosa močus, lai var savas fazendas apskatīt. Kāds man labums no tiem eksportētajiem graudiem? Nekāds, jo pat maize Latvijas veikalos ir cepta no IMPORTA graudiem, bet nacionālās subsīdijas par graudaugiem ta saņemat. Sausais atlikums it tāds, ka es negribu ar to naudu, kuru es esmu samaksājis nodokļos ( vienalga vai tas ir PVN par pārtiku, vai akcīze no degvielas (vieglajam auto), vai UIN, vai soc nodoklis) atbalstīt, to, ko es pat gribēdams nevaru nopirkt, jo viss jau ir izvest eksportā..., bet ieguvums budžetā no šī krutā eksporta ka tik vēl nav ar ''-'' zīmi, jo kā jau rakstīju, past'v nacionālās subsīdijas, kuras jau maksā no valsts budžeta, tāpat tā pati akcīze.

pirms 3 gadiem, 2014.11.28 18:18

nevajag būt ļauniem

Vai tas ir slikti,ka jauns silvēks iet politikā ar saviem ideāliem?Galvenais,jātur īkšķi par Edgaru,lai nesaēd viņu tā "gaļasmašīna", jo uz lielāko daļu entuziastu,kuri tur dodas,vēlāk diemžēl ir jāattiecina slavenas filmas tikpat leģendārs citāts- "Salauza,tevi,puisīt,salauza...". Drošu prātu un stiprus nervus čalim,cerams,ka viss izdosies!

pirms 3 gadiem, 2014.11.28 17:49

Durbes novadā