Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pateicas par devumu novadam

Valsts jubilejas svinīgajā pasākumā pateicības rakstus saņēma daudzi Durbes novada cilvēki.    

18. novembra svētku pasākumā paldies teica Albertam Caunem – par nozīmīgu ieguldījumu literatūrā, Millijai Anziķei – par sakoptu uzņēmējdarbības vidi, Aivaram Burģim – par sakoptas kultūrvides veidošanu, Pēterim Peičam un ZS “Lejnieki” – par Durbes novada popularizēšanu, Broņislavai Petrēvicai, Zanei Eltermanei, Aigai un Ērikam Putrām, Timzenam Haukem – par sirds dāsnumu un atsaucību pasākumu atbalstīšanā.

Reini Bahu apbalvoja par vēsturiskā mantojuma apzināšanu un saglabāšanu, Mildu Zīli – par ilggadēju līdzdalību pašdarbībā, Jāni Pakalnu – par bioloģiskās produkcijas popularizēšanu un ražošanu, Aiju Pipari, Voldemāru Frišmani, Uldi Grulli, Zigrīdu un Māri Siksnas – par viesmīlību un sakoptas vides veidošanu.

Pievieno komentāru

Durbes novadā