(Papildināta) Vecpilnieki pauž sašutumu par krustojuma ārdītājiem; Inta Dreimane vainīgos pieķer 33

PAPILDINĀTA AR PĒDĒJO RINDKOPU. Svētku priekšvakarā tika sabojāts krustojums Vecpils pagastā, kur Vecpils ceļš krustojas ar Priekules - Aizputes ceļu jeb tautā sauktais Irbīšu krustojums.

"Vainīgie pieķerti. Iepriekš vainoti vietējie jaunieši, bet diemžēl šie ir "viesmākslinieki"," portālam stāsta Dunalkas/Vecpils kultūras un atpūtas centra vadītāja Inta Dreimane. Viņa ceļa izbraukātājus pieķērusi, pārliecinoties, ka tie nav vietējie. Apkārtējo iedzīvotāju mērs jau bija pilns un aizdomās par ceļa izbraukāšanu tika turēti vietējie folkreisisti.

I. Dreimane ceļa izbraukātājiem aizrādījusi un norādījusi, ka turpat netālu ir Vecpils autotrase, kur, sarunājot ar trases saimnieku, var braukt, cik vien sirds kāro. Jaunieši teikuši, ka par Vecpils autotrasi nav iedomājušies, aizbraukuši tās virzienā. Viņiem ārkārtējās situācijas laikā bija apnicis sēdēt mājās.

Jaunieši Vecpils autotrasē tomēr nav bijuši, bet vakarā jau atkal ārdījuši Irbīšu krustojumu.

"Šī nav pirmā reize, kad krustojums tiek uzārdīts! Skumji, ka aiz neko darīt ir tāds rezultāts," piebilst I. Dreimane. Viņa "Rekurzemei" nosūtīja fotogrāfijas ar pierādījumiem.

Portālam situāciju komentēja krustojumā sastaptā cilvēku kompānija: "Pirmkārt, mēs tajā laukumā uzturējāmies, jo mums vajadzēja riteni nomainīt, vajadzēja palīgus, bija mīkstais. Tur jau bija braukāts pa to vietu. Skaidrs, ka mēs tur to situāciju neuzlabojām, tas ir skaidrs, bet mēs samainījām riepu, padzīvojāmies pa to vietu un braucām tālāk. Mēs tai vietai braucām cauri, tur neatgriezāmies. Tas, kas tur sāka braukt, pēc tam turpināja un izdangāja to vietu. Nesaku, ka mēs esam balti un pūkaini, tā jau nav, bet tas, ka mēs tur būtu apzināti ceļu bojājuši, tā nu tas nav. Inta piebrauca un konstatēja faktu, ka mēs tur esam, kāds tur sameta "saulīti", bet mēs ar viņu tik forši parunājām. Mēs atvainojāmies, ka kādam tobrīd "ieslēdzās" un viņš neapdomāja, ka cilvēki ikdienā izmanto to ceļu. Novēlējām foršu dienu, teicām, ka braucam tālāk. Normāli šķīrāmies, nebija tā, ka mēs mukām. Vienkārši nomainījām savu riteni un braucām tālāk. Mēs redzējām tās rievas, bija, kas izbrauca tajā momentā, jo tur jau bija aplītis uztaisīts. Bija, kas no mums tajā brīdī neuzlaboja tur situāciju, tāpēc negribu teikt, ka esam bez vainas, tas, ka visu izdragājām un vakarā vēl esam braukuši, tie mēs nebijām". Kompānija bija ceļā, lai filmētu materiālu par vietējiem garāžniekiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 33

braappppp

Aij, aij, aij.. Bildēs gan nevar redzēt, ka kkas būtu sabojāts.

pirms gada, 2020.05.04 15:10

Ir sabojāts

Tagad krustojumā tādas vagas, ka kartupeļus var stādīt!!!

pirms gada, 2020.05.04 15:23

Dreimane

Nē nu tādi neģēļi! Līkumu tā izārdijuši!!!!

pirms gada, 2020.05.04 15:45

Inta

Eu,nu tā gan nevajag,zem mana uzvārda komentārus rakstīt! Raksti savu vārdu un uzvārdu!

pirms gada, 2020.05.04 15:48

323f

Tas ir normāli!., džeki ietur 2m distanci, neārdās pa pilsētu utt... , zinot to ka dēļ stūlbā kovida nekur, neko nevar! Labāk svaigā gaisā pavada laiku nevis četrās sienās sēž un visīti kabina. Nu ja pa Vecpils trasi būtu tik viegli sarunāt pasportot, domāju no Liepājas vien vismaz 30 mašīnas novāktos ????

pirms gada, 2020.05.04 15:59

Pamuļķis

A kas ta ceļu labos tu

pirms gada, 2020.05.04 22:17

to pamulki

Tad uztaisis trasi kur var visi un jebkura laika braukt dauni,vini atvainojas,pateica kad uzmeta sauliti,un? Kas par to? Labak tad prom no pilsetas un uz lauka celiem,un tu pamulki,ka pats sevi deve,nekad nesi iemetis slipi likuma masinu?

pirms gada, 2020.05.05 14:53

to "to pamulki"

Tas, ka tie ir lauku ceļi, nozīmē, ka drīkst tos izārdīt?! Tavuprāt laukos cilvēki nedzīvo un nepārvietojas pa ceļu?! Vai arī tie, kas laukos, tie nav cilvēki? Braucam, ārdamies, sadangājam ceļu, atvainojamies un viss kārtībā- turpinām?! Kurš to visu nolīdzinās un samaksās par to?! Kāpēc kādam būtu jāmaksā par jūsu izklaidēm?!

pirms gada, 2020.05.05 15:10

Goša

Galvenais ka Vītols nesen vienā viğikā taisnojās kad neatbalsta rakšanu sabiedriskos ceļos....???????? kā tur bija tas stāsts par Jāni un Pēteri?kurš tagad ir *ohs?

pirms gada, 2020.05.04 16:01

Visu var, ja grib!!

Mēs gan tagad pa Vecpils trasi laižam! ;)

pirms gada, 2020.05.04 16:06

Ha ha

Tak mums Aizputē pa Brīvībeni Misiņkalna apkārtnē tādi atsaldeņi ārdas katru vakaru. Lai gan logos salikuši rallistu nummurus bet poličiem viņi neinteresē.

pirms gada, 2020.05.04 16:13

Kaspars Džeriņš

Es personīgi uzskatu, ka šāda rīcība ir klaja necieņa pret pārējo sabiedrību, kurai šis ceļa posms jāizmanto ikdienā. (Piemēram, vakar riteņbraucējiem bija jāgaida, kamēr ,,sportisti” beidza griezt ,,saulītes”, lai turpinātu ceļu). Runājot par Vecpils trasi, tā ir pieejama jebkuram iepriekš sazinoties. Vienīgās grūtības ar trases izmantošanu varētu rasties laika apstākļu vai paša nevēlēšanās dēļ. Ja ir vēlme, tad zvaniet - 26447426 (Šī nav reklāma un trase nav bizness). Beigsim bojāt ceļus, tiekamies trasē!

pirms gada, 2020.05.04 16:40

ir vēl

Rullītis, 333, brauciet, maksājiet un driftējiet! Nebojājiet priekšstatu par driftu kā autosporta veidu!

pirms gada, 2020.05.05 14:08

Bitehack

Ja jauniešiem būtu intrese, tad pameklējot kontaktus var tikt gan vecpils trasē, gan otaņķu kartinga trasē, bet tas jau nav interesanti jo tas nenotiek pa velti... Risinājums šādiem ceļu ārdītājiem sauciet policiju lai soda...

pirms gada, 2020.05.04 16:59

Mārtiņš Bite

20 gadus biju Vecpils pagastveciis un kopā ar M. Sesku vecāko rīkojām ralliju Kurzeme.Bija man rallija tisneša Starptqutiskā kategorija.Bet tā "izvarots" Īrbītes krustojums nav bijis pat pēc Eiropas rallija čempinata .ROBERT VĪTOL līdz 06. maijam savedat krustojumu kārtībā pieaicinot CD,Durbes domes pārstāvi vai mani ! Man ir visi dati par "VAROŅIM "

pirms gada, 2020.05.04 19:01

hhahah

Noraudajies jau tad biji un tagad atkal,baigasi pagasta "vecis" akka chikse

pirms gada, 2020.05.05 15:03

to bitei

ko tu te plāties pirms 15 gadiem tu jau paliki pa muļķi,ka mēs veicām koku izvešanu,un aizvešanu draudēji arvisko ka koki sapūs bet visi koki sen ir ostā un tev muļķim palika bezceļš.tā ka nemāci te citus

pirms gada, 2020.05.04 19:36

Ups4

Nu smadzenes, pat pēc 15 gadiem, nav sākušas strādāt. Nu sačakarēji ceļus, saņēmi naudu pa baļķiem. Labāk būtu par to naudiņu smadzenes nopircis. Parādīji visiem savu IP adresi. Šobrīd, par katru sa***o ceļu, tai apvidū, vari gaidīt policijas ierašanos. Nu nav smadzeņu...

pirms gada, 2020.05.05 17:29

Aajj

Dazi saka ka tas normli. Tad varbut tas bus normali ja tur uzliks kadu mentu uz vakti. Un tas ir koplietosanas cels kuru izmanto ari citi . Nau ista vieta lai arditos. Ir trases iet un braucat ko telo lielos ralistus. Ierallos kadam purna tad redzes .

pirms gada, 2020.05.04 22:06

Tādiem idiotiem tiesības atņemt

Šie gonkotāji būs tie paši kas atpūtas vietā Liedags aiz zīmes gonkoja pa kāpām. Vēl tik naglijs džips ka negrib pagriezienu rādīt. Idiotu netrūkst kā izrādīties. Pa ceļu uz attīrīšanām ir video kameras un redzams kas tumsā braukā ar pilnu mašīnu jauniešu.

pirms gada, 2020.05.05 07:11

Tädam tiesības nost

VX-31 baltā krāsā šodien uz Jūrmalciemu brauca no Liepājas uz Nīcas pusi uz 160 km/h. Nopircis tiesības izskatījās bez pagriezienu rādīšanas lidoja.

pirms gada, 2020.05.05 13:55

Inta

Eu,čaļi,beidziet atmazgāties! Esat vīrišķīgi un atzīstat savu vainu. Jā,piekrītu,parunājāmies tiešām labi, tāpēc tagad nedaudz izbrīnu rada fakts par riepu maiņu! Man pirms tam bija zvans par jums ,ko jūs tur daraties,tamdēļ jau sagadījāmies tur ,un kāpēc tad pie foršās sarunas neteicāt par riepu? Vienkārši tagad cenšaties atmazgāties! Fui,zuda labais priekštats par jums!

pirms gada, 2020.05.05 14:25

Inta

Nu beidz ludzu bimbat,tagad katram pagastam bus jaraud kad vietejie izarda,bet uz vietas noker random cilvekus?

pirms gada, 2020.05.05 15:02

Durbes novadā