Pacientus pieņems mūsdienīgās telpās

Durbē ģimenes ārste Maruta Lūsēna turpmāk pacientus pieņems Raiņa ielā 19. Remontdarbi ēkā, kas atrodas blakus līdzšinējai dakteres prakses vietai, tiks pabeigti jau šonedēļ.

Šonedēļ pārcelsimies, ar gandarījumu atzīst M. Lūsēna. Ārsta praksei turpmāk tiks nomātas telpas atjaunotā ēkā, kas būs vairāk piemērotas gan medicīnas personālam, gan pacientiem. Darba laiks nemainīsies, pieņemšana notiks rindas kārtībā – tāpat kā līdz šim. Cilvēki satraukušies, ka tiks paaugstināta pacienta nodeva un viņi nevarēs samaksāt par vizīti.

Pacienta nodevai nav nekādas saistības ar dakteres prakses telpu remontu. Pacientu nodevu var koriģēt tikai Ministru Kabineta noteikumi. Medmāsa Spodra Briede stāsta, ka telpas, kur daktere strādājusi līdz šim, savu laiku ir nokalpojušas, ziemā tās piekurināt vairs nevar. Durbē vairs nepieņem stomatologs, tāpēc telpas kļuvušas pārāk plašas.

Turpmāk mediķes strādās ēkā, kas atbilst mūsdienu standartiem. Tur būs gan atsevišķa telpa ārstei, gan procedūru kabinets. Pacientiem būs ērta uzgaidāmā telpa, tualetes varēs izmantot arī cilvēki ratiņkrēslos – tām būs gan atbilstošs durvju platums, gan aprīkojums. Pie ēkas ieejas ierīkos uzbrauktuvi.

Iekšdarbus ēkā veic SIA “Ezermala-1”, bet fasādes apdares darbus – SIA “2XBūve”. Fasāde sakārtota vizuāli, tā arī nosiltināta, mainīti logi. Iekštelpās viss pielāgots mūsdienu prasībām, ierīkota signalizācija. Mājā tiks izmantota elektriskā apkure, ko varēs regulēt pēc vajadzības. M. Lūsēna apkalpo aptuveni 1700 pacientu ne tikai no Durbes, bet arī tuvējās apkaimes – Vecpils, Tadaiķiem un citiem pagastiem.

Pievieno komentāru

Durbes novadā